standout print
kategorijos

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

Gėrimai - maisto ir gerimu pramonei 600x337 black tint

Gėrimai

Antrinė pakuotė tampa itin svarbia priemone sudominti, sukurti pasitikėjimą prekės ženklu ir paskatinti pirkti. Optimizuojame gėrimų pakuotės funkcinius reikalavimus nuo gamybos iki pardavimo vietos. Gaminame gazuotų gaiviųjų gėrimų, vandens, alaus, spiritinių gėrimų, alkoholinių gėrimų  pakuotes.  
Pieno gaminiai - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Pieno Gaminiai

Pieno produktų kategorijai diegiame pakavimo naujoves, kurios užtikrina produktų saugumą transportavimo metu, suteikia vizualinio išskirtinumo parduotuvių  lentynose. Sūrio, pieno, sviesto ir kitų pieno produktų gabenimui, jogurto pardavimui indeliuose kuriame individualius pakavimo sprendimus.
Bakalėja - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Bakalėja

Kiekvienai bakalėjos prekių grupei galime pasiūlyti standartizuotus ir unikalius pakuotės sprendimus. Jūs galite rinktis nuo  optimaliai efektyvios kaštų prasme pakuotės su trumpu jos gyvavimo ciklu iki patikimo sprendimo, užtikrinančio ilgalaikę apsaugą ir pastovią prekės ženklo komunikaciją lentynoje.
vaisiai ir daržovės - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 tint

Vaisiai ir Daržovės

Gofro kartono pakuotė idealiai tinka šviežių produktų pramonei, nes gali pasiūlyti amortizaciją, ventiliaciją, stiprumą, atsparumą drėgmei ir apsaugą, kurios ieško augintojai, fasuotojai ir mažmenininkai. Patogus ir ergonomiškas dizainas palengvina pakavimo, transportavimo ir išstatymo parduotuvėje procesus.  
šaldytas maistas - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Šaldytas Maistas

Pakuotė, pagaminta iš gofruoto kartono, idealiai tinka šaldytiems produktams, tokiems kaip šaldytos picos, šaldyti patiekalai ir ledai. Siūlome pakavimo sprendimus, atitinkančius specifinius šaldytų ir atšaldytų prekių gamintojų poreikius. Pakuotės sukurtos taip, kad maisto produktai būtų saugūs ir nepažeisti, kad klientai, atidarę dėžes, nenusiviltų.
konditerija ir kepiniai - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Konditerija ir Kepiniai

Kuriame ir gaminame  pakuotes, kurios saugo lengvai pažeidžiamus konditerijos gaminius, suteikia prekės ženklui išskirtinį vaizdą ir matomumą. Estetika yra tik pradžia. Nuo konstrukcinių reikalavimų iki produkto svorio, komplektacijos ir pristatymo – mes atsižvelgiame į visus veiksnius, susijusius su jūsų gaminio  pakuote.
mėsos produktai - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Mėsos Produktai

Ieškote tvaraus mėsos ar paukštienos produktų pakavimo sprendimo? Pakuotė bus visiškai pritaikyta jūsų logistikos procesui: rankiniam ar automatiniam pakavimui, palaidiems ar supakuotiems į antrinę pakuotę, atšaldytiems arba užšaldytiems produktams. Dėžes galima iš anksto suklijuoti greitesniam surinkimo ir pakavimo procesui.
Maistas gyvūnams - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Maistas gyvūnams

Gyvūnų maistas ir kitos prekės susijusios su gyvųnų priežiūra prekybos tinkluose užima vis didesnę vietą. Sparčiai auganti kategorija, kintantys vartotojų poreikiai ir prekybos tinklų reikalavimai kelia įšūkius šių produktų gamintojams. Padedame rasti tvarius ir efektyvius pakavimo sprendimus.

SALES FORCE

DESIGN

PRODUCT DEVELOPMENT

PRODUCTION

LOGISTICS

PRODUKTAI
Įmautės

Kartoninės įmautės

Įmautės dažniausiai naudojamos plastikinių pirminių pakuočių ir pakelių apipavidalinimui ar skardinių ir buteliukų grupės produktų pakuočių formavimui. Priklausomai nuo svorio ir matmenų naudojamas gofro ar grafinis kartonas. Įmautės dar naudojamos produktų perpozicionavimui, likučių išpardavimui ar pritaikymui kitoms rinkoms naujo dizaino pagalba.
Displėjinė Pakuotė

Displėjinė Pakuotė

Tokio tipo pakuotė gali atlikti tiek transportavimo pakuotės, tiek išstatymo lentynoje funkcijas. Pakuotės dangtis gali suformuoti karūną komunikacijai lentynoje arba specialios perforacijos pagalba būti nuplėšiama jeigu lentyna žema. Dažniausiai naudojama batonėliams, sūreliams, papildams, konditerijai. Standartiniu arba greito surinkimo klijuotu dugnu.
Dėžutės su Langeliu

DĖŽUTĖS SU LANGELIU

Tokio tipo pakuotės puikiai tinka mažmenai. Tvirta kartono konstrukcija gali apsaugoti trapius produktus, o langelis padėti vartotojui suprasti pakuotės turinį, produkto išvaizdą ir priimti sprendimą pirkti greičiau net neatidarius pakuotės. Dažniausiai naudojamas plastikinis langelis, tačiau žinoma pakuotė gali būti ir su kiauru langeliu esant poreikiui.
Padėklai - Trėjai

Padėklai ir paletiniai perdengimai

Perdengimai apsaugo nuo produkto sluoksnių trynimosi vienas į kitą transportavimo metu. Šoniniai perdengimų borteliai apsaugo sukrautas prekes perimetru aplink. Mes sukursime patikimą apsaugą vežamoms trapioms prekėms ir esant galimybei padėsime išvengti antrinės pakuotės poreikio paletuojant produkciją. 

Bag-in-box pakuotė

Gofro kartono pakuotė specialiai pritaikyta 3 ar 5 litrų sulčių, vyno, aliejaus ar kitų negazuotų skysčių maišeliams. Tinka plastikiniams ir metalizuotiems maišeliams su kraneliu. Kartonas apsaugo skysčius nuo tiesioginių saulės spindulių ir suformuoja patogią vartojimui pakuotę. Standartinė arba greito surinkimo su klijuotu dugnu.
Šaldytiems Produktams Grupinė Pakuotė

Grupės šaldytų produktų pakuotė

Gofro kartono pakuotės naudojamos šaldytuvuose atidaromuose iš viršaus. Pakuotės dažniausiai naudojamos ledams, plastikinuose maišeliuose pakuojamiems produktams ar kitiems palaidiems minkštose pirminėse pakuotėse pakuojamiems produktams. Gali turėti vidinius skirtukus dalijančius pakuotę į kelis skyrius. Didelį pakuotės plotą išnaudokite prekės ženklo komunikacijai.
Lentynai Paruošta Grupinė Pakuotė

PRODUKTŲ GRUPĖS PAKUOTĖS

Gofro kartono pakuotės skirtos transportuoti ir išstatyti prekybos vietoje grupę produktų. Pakuotė gali būti kartu komplektuojama su įdėklais prekių atskyrimui ir papildomai apsaugai. Patogiam produktų eksponavimui ir paėmimui šio tipo pakuotės dažniausiai turi perforacijos pagalba nuplėšiamą viršutinę pakuotės dalį. 
Dėžės Maisto Išsinešimui

DĖŽUTĖS MAISTO IŠSINEŠIMUI

Greito surinkimo gofro kartono dėžutės maisto išsinešimui. Puikus sprendimas picoms, konditerijai ar produktų rinkiniams. Naudojama konstrukcija leidžia pakuotes sandėliuoti plokščias ir surinkti esant poreikiui. Galimi įvairūs dydžiai, formatai, kartono storiai ir spaudos tipai priklausomai nuo produkto ir prekės ženklo poreikių.
Insertai, Įdėklai. Apsaugos

Insertai ir apsaugos

Mūsų produktų kūrimo skyriaus dizaineriai suprojektuos Jūsų pakuotei reikalingus insertus ir apsaugas. Insertai gali atlikti kelias svarbias funkcijas – apsaugoti produktus nuo dūžių, stabilizuoti ir apsaugoti nuo susimaišymo kelis produktus, vizualiai, bei estetiškai išdėlioti pakuotėje. Nuo standartinių gofro kartono elementų iki kompozitinių sprendimų su spauda.
Produkto Pakuotė

Produkto Pakuotė

Antrinės ir tretinės produkto pakuotes iš gofro ar grafinio kartono. Pritaikome ofseto, flekso ar skaitmeninės spaudos būdus priklausomai nuo tiražo ir estetinių, techninių poreikių. Sukursime pakuotę remiantis rinkos standartu arba rasime unikalų sprendimą. Papildomam įspūdžiui sukurti gali būti naudojamas laminatas, folija ar lakas.

Pateikti produktai neapriboja mūsų galimybių. Išsirinkite norimą konsktruciją iš FEFCO ar ECMA katalogo arba kreipkitės į Flexpro, ir mes sukursime
Jums unikalią pakuotę geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius.