Knyginio kartono pakuotės

maisto ir gėrimų pramonei

Tinkama maisto pakuotė apsaugo jūsų produktą ir jūsų reputaciją. Mes suprantame iššūkius ir sudėtingumą, su kuriais susiduria supakuotų maisto produktų gamintojai ir prekių ženklų savininkai. Nuo trapių maisto produktų apsaugos jiems keliaujant iš ūkio iki virtuvės stalo iki varžybų dėl pirkėjų dėmesio lentynoje, mes sutelkiame dėmesį į efektyvumą  per visą pakuotės gyvavimo ciklą. Sujungiame  vartotojų įžvalgas, platų produktų asortimentą, technines žinias ir  paveikius dizaino bei  spaudos sprendimus.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

PRODUKTAI
Displėjinė Pakuotė

Displėjinė Pakuotė

Tokio tipo pakuotė gali atlikti tiek transportavimo pakuotės, tiek išstatymo lentynoje funkcijas. Pakuotės dangtis gali suformuoti karūną komunikacijai lentynoje arba specialios perforacijos pagalba būti nuplėšiama jeigu lentyna žema. Dažniausiai naudojama batonėliams, sūreliams, papildams, konditerijai. Standartiniu arba greito surinkimo klijuotu dugnu.
Insertai, Įdėklai. Apsaugos

Insertai ir apsaugos

Mūsų produktų kūrimo skyriaus dizaineriai suprojektuos Jūsų pakuotei reikalingus insertus ir apsaugas. Insertai gali atlikti kelias svarbias funkcijas – apsaugoti produktus nuo dūžių, stabilizuoti ir apsaugoti nuo susimaišymo kelis produktus, vizualiai, bei estetiškai išdėlioti pakuotėje. Nuo standartinių gofro kartono elementų iki kompozitinių sprendimų su spauda.
Įmautės

Kartoninės įmautės

Įmautės dažniausiai naudojamos plastikinių pirminių pakuočių ir pakelių apipavidalinimui ar skardinių ir buteliukų grupės produktų pakuočių formavimui. Priklausomai nuo svorio ir matmenų naudojamas gofro ar grafinis kartonas. Įmautės dar naudojamos produktų perpozicionavimui, likučių išpardavimui ar pritaikymui kitoms rinkoms naujo dizaino pagalba.
Prekybai paruošti kartoniniai stendai displėjai su plastikine ar medine paleteFlexpro

Prekybai paruošti stendai

Kartoniai pakavimo, transportavimo ir išstatymo sprendimai puikiai tinkantys produktų gamintojams. Šie stendai skirti užkrauti produktus gamyboje ar sandėlyje, pervežti į reikiamą prekybos vietą ir išstatyti joje. Komplektuojami su plastikinėmis ar medinėmis paletėmis.

Pateikti produktai neapriboja mūsų galimybių. Išsirinkite norimą konsktruciją iš FEFCO ar ECMA katalogo arba kreipkitės į Flexpro, ir mes sukursime
Jums unikalią pakuotę geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius.