Rinkitės FSC® sertifikuotus produktus – sukurkite konkurencinį pranašumą ir atliepkite rinkos poreikius

FSC® yra labiausiai pasaulyje atpažįstamas ženklas, žymintis tvarų miškų naudojimą. Pripažinimą globalioje rinkoje FSC® pelnė griežtais tvarumo standartais bei jų taikymo sistema, kuri lėmė tai, kad vartotojai visame pasaulyje pasitiki FSC®.

Šiame tinklaraščio įraše skaitykite, kodėl įsigydami FSC® ženklu pažymėtus „Flexpro“ produktus kuriate realią pridėtinė vertę savo klientams, gerinate prekės ženklo ar organizacijos įvaizdį ir įgyjate realų konkurencinį pranašumą.

Atsakingas miškų naudojimas

Kokią pridėtinę vertę klientams kuria FSC® sertifikatas

Tvarumas – jau ne mada, o būtinybė norint užsitikrinti verslo sėkmę.  Tai liudija FSC® ir GlobeScan atliktos apklausos Global Consumer Research duomenys. 2021 m. atliktoje apklausoje dalyvavo 12 000 respondentų iš 15 valstybių.

Tyrimas vyko ne pirmus metus, tad iš jo rezultatų matyti, kad vartotojų atidumas auga – net 86 % respondentų teigė skaitantys informaciją apie gaminį prieš nuspręsdami, ar jį pirkti. Rinkdamiesi prekes vartotojai ieško patikimų ženklų, kurie patvirtina, kad produktai yra tvarūs, o juos kurianti įmonė faktiškai vykdo atsakingą veiklą. Medienos, popieriaus ir kartono gamybos sektoriuje toks visuotinai pripažintas ženklas yra FSC®.

FSC® sertifikatas logo

FSC® užtikrina:

  • Miškų atkūrimą. Nors medžiai yra kertami, miškas atsodinamas ir laikui bėgant grynasis miškas neprarandamas.
  • Aplinkos apsaugą. FSC® sertifikatas reikalauja išlaikyti biologinę įvairovę ir saugoti didelės gamtosauginės vertės teritorijas, įskaitant senus miškus.
  • Vietinių tautų teisių apsaugą. FSC® sertifikatas reikalauja, kad bendruomenių ir vietinių gyventojų, šalia kurių kertamas miškas, teisės nebūtų pažeidžiamos.
  • Darbuotojų teisių apsaugą. FSC® sertifikatas reikalauja visų FSC® grandinės darbuotojų mokymų, darbo saugos ir tinkamo atlyginimo užtikrinimo.

Kaip galutiniai pirkėjai vertina FSC®?

Kadangi FSC® sprendžiamos problemos ir sukuriamos vertės aktualios vartotojams, šiuo ženklu pažymėti gaminiai leidžia prekės ženklams įgyti realų konkurencinį pranašumą prieš jo neturinčius atitikmenis:

  • 84 % vartotojų nori, kad įmonės užtikrintų, jog jų popieriaus gaminiai niekaip neprisideda prie miškų ar laukinės gamtos naikinimo.
  • Daugiau nei pusė pirkėjų iš viso pasaulio žino ape FSC®, supranta šiuo ženklu žymimas vertes ir – svarbiausia – sertifikatu pasitiki. Tokiais aukštais rezultatais globaliu mastu negali pasigirti joks kitas miškų tausojimą garantuojantis prekės ženklas.
  • 3 iš 4 FSC® sertifikatą atpažįstančių pirkėjų teikia juo pažymėtiems produktams pirmenybę lyginant su konkurentais. Dar daugiau – jie rekomenduoja ir savo artimiesiams daryti tą patį!
  • 61 % vartotojų yra pasiryžę mokėti daugiau už FSC® sertifikuotus gaminius.
    Taigi sąmoningi pirkėjai nori matyti realius veiksmus, kuriais užtikrinate, kad jūsų naudojami produktai pagaminti tvariai.

Flexpro FSC sertifikuoti produktai

Pasikonsultuokite dėl FSC® sertifikuotų produktų gamybos su „Flexpro“

„Flexpro” visada buvo daugiau nei tik spaudos produktų gamintojas. Savo veikloje mes nuolat siekiame pranokti lūkesčius ir jau šiandien pasiūlyti verslams tai, ko jų klientai paprašys rytoj. Vienas iš tokių lūkesčių – maksimalus gaminių, įskaitant jų pakuotes ir reklamos produkciją, tvarumas.

Šiuo metu esame vienintelis specializuotas POSM priemonių gamintojas Baltijos šalyse, kuris gali pasiūlyti FSC® sertifikuotą produkciją. Be to, galime pagaminti FSC® sertifikuotas pakuotes iš gofro kartono, grafinio kartono bei knyginio kartono.

Esate pasiruošę investuoti į geresnę prekės ženklo ir visos jūsų organizacijos reputaciją? Kreipkitės į mus dėl FSC® sertifikuotos produkcijos.

Sužinokite, kaip užsakyti FSC® sertifikuotus gaminius.