„Gerumo dėžutė“ – reali pagalba nuo sudėtingų ligų kenčiantiems vaikams

Kviečiame prisijungti prie „Flexpro“ komandos – paremkite „Vaiko raidos klinikos“ veiklą ir taip prisidėkite prie pagalbos nuo sudėtingų ligų kenčiantiems vaikams.

„Vaiko raidos klinika“ – ne pelno siekianti viešoji įstaiga, kurią įkūrė kineziterapeutė Agnė Juodytė ir dukters ligą išgyvenanti mama Dovilė Čepulinskaitė. Organizacija yra 100% remiama privačiomis aukomis, dotacijomis, specialiomis akcijomis. Visa parama keliauja reabilitacijai, kad vaikučiai gautų individualizuotas, kompleksiškas paslaugas vienoje vietoje.

Flexpro marketingo vadovas Algimantas Kvecys ir „Vaiko raidos klinikos" įkūrėja, kineziterapeutė Agnė Juodytė.
„Flexpro“ marketingo vadovas Algimantas Kvecys ir „Vaiko raidos klinikos“ bendraįkūrėja, kineziterapeutė Agnė Juodytė

„Vaiko raidos klinikos“ daromi darbai sujaudino ir įkvėpė mūsų darbuotojus. Radome būdą, kaip savo kompetencijomis ir gebėjimais prisidėti – klinikai pagaminome „Gerumo dėžučių“, kurios bus naudojamas partnerių dovanoms, vidiniams renginiams, dovanoms tėveliams ir vaikams.

Prenumeruoti „Gerumo dėžutę“ gali kiekvienas – užsisakę prenumeratą, 11 Eur/mėn. skirsite Klinikos vaikams, o mainais gausite siuntas su dovanėlėmis.

Linkime Naujaisiais metais drauge patirti dar daugiau empatijos ir jautrumo akimirkų mūsų bendruomenėse. Kurkime tvarią verslo sėkmę, brandžią visuomenę, klestinčią Lietuvą!