Leiskime gamtai pailsėti

Miškas – ne vien tik išteklius, ir toli gražu ne privilegija. Tausoti miškus ir išlaikyti juos prieinamus ateities kartoms yra kiekvieno mūsų pareiga.

„Flexpro” remia „Sengirės fondo“ iniciatyvas išsaugoti girias, pilnas klestinčios bioįvairovės. Džiaugiamės galėję prisidėti prie kampanijos „Leisk gamtai pailsėti“, skatinančias imtis realaus veiksmo. Jai kūrybines jėgas suvienijo trys talentingos autorės: Neringa Rekašiūtė, Eglė Plytnikaitė ir Elvina Nevardauskaitė.

Sengirės fondo kampanija "Leisk gamtai pailsėti"

Kartu su populiarias lokacijas Vilniaus mieste atrinkusiais JCDecaux ir iniciatyvą parėmusiais Oxylabs pasirūpinome, kad kūrėjų žinutės būtų pamatytos. Aukštos kokybės spauda, didelis formatas, tinkamai parinktos vietos – visa tai apibūdino naująją Sengirės fondo kampaniją. 

Tikime, kad kokybiškai pristatyta socialinė žinutė gali padėti padaryti pokytį, tad malonu, jog mūsų pastangas įvertino ir kūrybinės idėjos autorės: nuostabus jausmas pamatyti savo fotografijas visame mieste milžinišku formatu, pasakojo Neringa Rekašiūtė. Eglę Plytnikaitę, tuo metu, sužavėjo tentų spalvos rudeninių Vilniaus gatvių kontekste  – ryškumu negalėjome atsigrožėti.

Sengirės fondo kampanija "Leisk gamtai pailsėti".

Kaip pastebėjo Eglė, nematai ir neskauda. Būtent todėl savo projektą norėjome eksponuoti miestuose ir priminti, kad skauda. Pailsėti reikia ne tik mums, bet ir gamtai, ir besaikis ūkininkavimas miškuose turi baigtis. 

Sužinokite daugiau ir prisijunkite prie Sengirės fondo” iniciatyvų.