Spaudos užsakymo inovacija: unikali platforma STANDOUT PRINT

Rinkai pristatome Lietuvos spaudos sektoriaus naujieną – pažangią spaudos užsakymo platformą STANDOUT PRINT.

„Flexpro“ naują požiūrį į spaudą įgyvendina konkrečiomis inovacijomis. Remdamasi klientų poreikių analize, mūsų komanda išskyrė esminius aspektus, kurie dinamiškoje verslo aplinkoje aktualiausi spaudos produktų užsakovams:

• Būtina trumpinti užsakymo suformavimo ir pateikimo procesą;
• Užsakovui itin svarbus gamintojo lankstumas;
• Pirkimo procesas turi būti paprastas, greitas ir aiškus, taip pat svarbus lengvas naujų darbuotojų įvedimas į pirkimo procesą;
• Trūksta kainodaros skaidrumo ir užsakymų atsekamumo;
• Svarbu supaprastinti failų spaudai pateikimo ir tikrinimo procesus.

STANDOUT PRINT leis spaudą užsisakyti paprastai, greitai, išvengiant susirašinėjimo ar pokalbių telefonu su vadybininku – tai padės sutaupyti laiko ir kitų resursų, efektyviai planuojant tiek patį užsakymą, tiek jo atlikimą pagal įmonės poreikius.

Plačiau apie platformos idėją bei galimybes pasakoja įmonės marketingo vadovas Algimantas Kvecys.

 

Automatizuota failų patikra taupo laiką

Anot STANDOUT PRINT atstovo, viena kebliausių spaudos užsakymo proceso dalių – dizaino failų parengimas. „Norint pagaminti spaudos produktą, reikia paruošti dizaino failus pagal tam tikrus reikalavimus: formatą, spaudos tipą ir pan. Deja, net ir turint visus nurodymus, vos 1 iš 10 failų būna paruoštas tinkamai iš pirmo karto, likusiais 9 atvejais gamintojui tenka siųsti failus atgal užsakovui, o šiam – grafikos dizaineriui ar agentūrai… užtrunka nemažai laiko, kol spaudai tinkami failai vėl sugrįžta pas gamintoją. Pasitaiko ir tokių situacijų, kai dėl sugaišto laiko itin svarbios reklaminės kampanijos vėluoja ar net neįvyksta.“

Pažangioje spaudos užsakymo platformoje STANDOUT PRINT yra galimybė įkelti jau paruoštą dizaino failą arba patiems susikurti individualų dizainą, nenaudojant jokių išorinių programų. „Taip pat turime įdiegtą automatinę spaudos failų patikrą, kurioje yra patikrinama failo raiška, spalvų profiliai, šriftų dydžiai ir kiti spaudos parametrai, todėl padidėja užsakymo pateikimo greitis, mažėja klaidų tikimybė“, – paaiškina STANDOUT PRINT atstovas.

Standout platformos langas atidarytas mobiliajame telefone

Web-to-Print technologija – vertinantiems skaidrumą

Spaudos užsakymo platforma STANDOUT PRINT yra paremta Web-to-Print technologija, kuri leidžia personalizuoti ir užsakyti spaudos produktus tiesiogiai per interneto tinklalapį. A. Kvecys teigia, jog naujoji platforma yra sukurta taip, kad vartotojas iš karto gautų visus atsakymus į jam rūpimus klausimus: kokios yra medžiagos, kainos, pristatymo terminai. Visa tai yra matoma atliekant užsakymą ir padeda išvengti detalių derinimo el. laiškais ir skambučiais.

Sistemoje galima pasirinkti produkto tipą, kiekį, formatą, dizaino parametrus bei spaudos medžiagas. Užsakymus galite pateikti bet kuriuo paros metu, sekti jų eigą, istoriją, taip pat išsisaugoti patikusias prekes ir užsisakyti jas vėliau.

Platformoje STANDOUT PRINT spaudą be didelių pastangų užsisakys smulkaus verslo savininkas ar marketingo agentūros vadybininkas. Prisijungti prie paskyros, valdyti ir pateikti užsakymus savo kompiuterio ar telefono ekrane gali net ir visi komandos nariai.

„Per daugiau nei dvidešimtmetį darbo Lietuvos ir užsienio spaudos rinkose, sukaupėme nemažai patirties ir gerąsias spaudos sektoriaus praktikas perkėlėme į šią užsakymų platformą. Tikimės, kad naujoji platforma ženkliai pagerins spaudos užsakymo patirtį ir taps nepamainomu darbo įrankiu“, – teigia A. Kvecys.

Flexpro marketingo vadovas Algimantas Kvecys šalia Standout print logo