Tvirtas žingsnis į masinę pakuotės gamybą – dar daugiau kokybiškų paslaugų verslui

Tvirtas žingsnis į masinę pakuotės gamybą – dar daugiau kokybiškų paslaugų verslui

Produktų gamintojams, prekės ženklų atstovams ir importuotojams padedame spręsti verslo iššūkius susijusius su visu produkto gyvavimo ciklu. Pradėję masinę įvairiems produktams skirtų pakuočių gamybą iš grafinio, gofro ir knyginio kartono galime dar efektyviau aptarnauti klientus – visos spaudos paslaugos iš vienų rankų.

Maisto produktų gamintojams, kosmetikos, juvelyrikos gaminiams, buities ir namų apyvokos produktams pritaikytos pakuotės ar logistikai skirtos dėžės patenkins išrankiausio kliento lūkesčius. 

Padedame rinkodaros specialistams priimti efektyvius sprendimus susijusius su spaudos parinkimu (tvarumas), estetine pakuotės išvaizda (patrauklumas) ir klientui ar vartotojui patogia konstrukcija (patogumas). Užtikriname griežtą techninio dizaino procesą, randame geriausią ir efektyviausią sprendimą tenkinantį tiek gamybos, logistinius reikalavimus, tiek vartotojų lūkesčius. Parenkame pakuotės medžiagas, kurios atitiktų geriausias tvaraus vartojimo praktikas ir ekologiškumo standartus. 

Mūsų išskirtinumas:  didžiulė patirtis mažmeninės prekybos pardavimų skatinimo rinkoje ir gilus visos tiekimo grandinės išmanymas.