PAKUOTĖS SPRENDIMAI

Produktų gamintojams, prekės ženklų atstovams ir importuotojams padedame spręsti verslo iššūkius susijusius su visu produkto gyvavimo ciklu. Padedame rinkodaros specialistams priimti efektyvius sprendimus susijusius su spaudos parinkimu (tvarumas), estetine pakuotės išvaizda (patrauklumas) ir klientui ar vartotojui patogia konstrukcija (patogumas). Pakuotė gaminama užtikrinant griežtą techninio dizaino procesą, radus geriausią ir efektyviausią sprendimą, kuris tenkina tiek verslo, tiek vartotojų lūkesčius.

KARTONO TIPAI

GOFRO KARTONO PAKUOTĖS FLEXPR

Gofro kartono pakuotės

Gofro karto pakuotės turi itin platų panaudojimą – nuo produkto pirminės pakuotės su spauda iki didelių gabaritų transportavimo dėžių produktų grupei. Dėl keliasluoknės konstrukcijos, gofro kartono pakuotės yra tvirtos ir tuo pačiu nedidelio svorio. Galima pilna, dalinė arba pakuotė be spaudos.
GRAFINIO KARTONO PAKUOTĖS FLEXPRO

Grafinio kartono pakuotės

Mažmeninėje rinkoje plačiai naudojamos grafinio kartono dėžutės yra vienas iš populiariausių pakavimo sprendimų pirminei ar antrinei produkto pakuotei. Platus grafinio kartono tipų, storio ir tekstūrų pasirinkimas bei ryški spauda geriausiam Jūsų produkto prekybos vietoje reprezentavimui.
KNYGINIO KARTONO PAKUOTĖS FLEXPRO

Knyginio kartono pakuotės

Pagamintos iš tvirto knyginio kartono, padengtos dekoratyviniais popieriais ir personalizuota spauda, raišteliais, magnetiniu uždarymu, standžios dėžutės suteiks puikų gaminio apsaugos ir jaučiamos prabangos derinį. Puikus pasirinkimas verslo dovanoms, premium produktams ar pramonei gaminančiai aukštos vertės prekes, kurioms reikia solidžios pakuotės.

Mes suprantame iššūkius ir sudėtingumą, su kuriais susiduria supakuotų maisto produktų gamintojai ir prekių ženklų savininkai. Nesvarbu, ar reikalinga unikali pakuotė, ar patikimas sandėliavimo produktas, mes surasime Jums tinkantį sprendimą.

Sujungiame  vartotojų įžvalgas, platų produktų asortimentą, technines žinias ir paveikius dizaino bei spaudos sprendimus padėsiančius ne maisto produktų gamintojams efektyviai ir saugiai pakuoti, transportuoti ir išstatyti.

 

Įvairiems prekės ženklams mažmenoje naudojama promo pakuotė yra svarbi reklaminių kampanijų dalis. Mūsų profesionalų sukurta antrinė ar tretinė promo pakuotė Jūsų prekės ženklo įvaizdį papildys inovatyviais, techniškai įdomiais, tvariais sprendimais.

Dėmesys detalėms – subtilus gaminio kokybės ir prekės ženklo vertės pareiškimas. Pagal užsakymą spausdinti įdėklai, folijavimas, spauda ir kiti efektai nuosekliai kuria įspūdį klientui. Tegu jūsų prekės ženklo istoriją pasakoja išskirtinė pakuotė – pridėtinę vertę kuriantis sprendimas.

Logistikai skirti kartono sprendimai, pakavimo dėžės išgyvena renesansą. Ar verslas gamina maisto produktus, ar virš-gabaritinę pramoninę įrangą, klientų lūkesčiai ir tvarumo reikalavimai kelia vis didesnius įššūkius pakavimui. Todėl apgalvota pakuotė gali tapti dar vienu komunikacijos ir kliento patirties formavimo kanalu.

Patogus, greitas ir efektyvus sprendimas auginti pardavimus artėjant šventėms – aukštos kokybės dovanų pakuotės gaminiai, paruošti naudoti, tiesiai iš sandėlio. Kokybiškai ir stilingai supakuosite dovanas įmonių darbuotojams, puikiai eksponuosite produktus ir jų specialius rinkinius prekybos vietose, sėkmingai papildysite dovanų ir pakuočių kategoriją mažmenoje.

Išsirinkite norimą konsktruciją iš FEFCO ar ECMA katalogo arba kreipkitės į Flexpro, ir mes sukursime
Jums unikalią pakuotę geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius.