PAKUOTĖS SPRENDIMAI

Produktų gamintojams, prekės ženklų atstovams ir importuotojams padedame spręsti verslo iššūkius susijusius su visu produkto gyvavimo ciklu. Padedame rinkodaros specialistams priimti efektyvius sprendimus susijusius su spaudos parinkimu (tvarumas), estetine pakuotės išvaizda (patrauklumas) ir klientui ar vartotojui patogia konstrukcija (patogumas). Pakuotė gaminama užtikrinant griežtą techninio dizaino procesą, radus geriausią ir efektyviausią sprendimą, kuris tenkina tiek verslo, tiek vartotojų lūkesčius.

Mes suprantame iššūkius ir sudėtingumą, su kuriais susiduria supakuotų maisto produktų gamintojai ir prekių ženklų savininkai. Nesvarbu, ar reikalinga unikali pakuotė, ar patikimas sandėliavimo produktas, mes surasime Jums tinkantį sprendimą.

Sujungiame  vartotojų įžvalgas, platų produktų asortimentą, technines žinias ir paveikius dizaino bei spaudos sprendimus padėsiančius ne maisto produktų gamintojams efektyviai ir saugiai pakuoti, transportuoti ir išstatyti.

 

Įvairiems prekės ženklams mažmenoje naudojama promo pakuotė yra svarbi reklaminių kampanijų dalis. Mūsų profesionalų sukurta antrinė ar tretinė promo pakuotė Jūsų prekės ženklo įvaizdį papildys inovatyviais, techniškai įdomiais, tvariais sprendimais.

Dėmesys detalėms – subtilus gaminio kokybės ir prekės ženklo vertės pareiškimas. Pagal užsakymą spausdinti įdėklai, folijavimas, spauda ir kiti efektai nuosekliai kuria įspūdį klientui. Tegu jūsų prekės ženklo istoriją pasakoja išskirtinė pakuotė – pridėtinę vertę kuriantis sprendimas.

Logistikai skirti kartono sprendimai, pakavimo dėžės išgyvena renesansą. Ar verslas gamina maisto produktus, ar virš-gabaritinę pramoninę įrangą, klientų lūkesčiai ir tvarumo reikalavimai kelia vis didesnius įššūkius pakavimui. Todėl apgalvota pakuotė gali tapti dar vienu komunikacijos ir kliento patirties formavimo kanalu.

Išsirinkite norimą konsktruciją iš FEFCO ar ECMA katalogo arba kreipkitės į Flexpro, ir mes sukursime
Jums unikalią pakuotę geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius.