maisto ir gėrimų pramonei

Tinkama maisto pakuotė apsaugo jūsų produktą ir jūsų reputaciją. Mes suprantame iššūkius ir sudėtingumą, su kuriais susiduria supakuotų maisto produktų gamintojai ir prekių ženklų savininkai. Nuo trapių maisto produktų apsaugos jiems keliaujant iš ūkio iki virtuvės stalo iki varžybų dėl pirkėjų dėmesio lentynoje, mes sutelkiame dėmesį į efektyvumą  per visą pakuotės gyvavimo ciklą. Sujungiame  vartotojų įžvalgas, platų produktų asortimentą, technines žinias ir  paveikius dizaino bei  spaudos sprendimus.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

Gėrimai - maisto ir gerimu pramonei 600x337 black tint

Gėrimai

Antrinė pakuotė tampa itin svarbia priemone sudominti, sukurti pasitikėjimą prekės ženklu ir paskatinti pirkti. Optimizuojame gėrimų pakuotės funkcinius reikalavimus nuo gamybos iki pardavimo vietos. Gaminame gazuotų gaiviųjų gėrimų, vandens, alaus, spiritinių gėrimų, alkoholinių gėrimų  pakuotes.  
Pieno gaminiai - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Pieno Gaminiai

Pieno produktų kategorijai diegiame pakavimo naujoves, kurios užtikrina produktų saugumą transportavimo metu, suteikia vizualinio išskirtinumo parduotuvių  lentynose. Sūrio, pieno, sviesto ir kitų pieno produktų gabenimui, jogurto pardavimui indeliuose kuriame individualius pakavimo sprendimus.
Bakalėja - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Bakalėja

Kiekvienai bakalėjos prekių grupei galime pasiūlyti standartizuotus ir unikalius pakuotės sprendimus. Jūs galite rinktis nuo  optimaliai efektyvios kaštų prasme pakuotės su trumpu jos gyvavimo ciklu iki patikimo sprendimo, užtikrinančio ilgalaikę apsaugą ir pastovią prekės ženklo komunikaciją lentynoje.
vaisiai ir daržovės - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 tint

Vaisiai ir Daržovės

Gofro kartono pakuotė idealiai tinka šviežių produktų pramonei, nes gali pasiūlyti amortizaciją, ventiliaciją, stiprumą, atsparumą drėgmei ir apsaugą, kurios ieško augintojai, fasuotojai ir mažmenininkai. Patogus ir ergonomiškas dizainas palengvina pakavimo, transportavimo ir išstatymo parduotuvėje procesus.  
šaldytas maistas - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Šaldytas Maistas

Pakuotė, pagaminta iš gofruoto kartono, idealiai tinka šaldytiems produktams, tokiems kaip šaldytos picos, šaldyti patiekalai ir ledai. Siūlome pakavimo sprendimus, atitinkančius specifinius šaldytų ir atšaldytų prekių gamintojų poreikius. Pakuotės sukurtos taip, kad maisto produktai būtų saugūs ir nepažeisti, kad klientai, atidarę dėžes, nenusiviltų.
konditerija ir kepiniai - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Konditerija ir Kepiniai

Kuriame ir gaminame  pakuotes, kurios saugo lengvai pažeidžiamus konditerijos gaminius, suteikia prekės ženklui išskirtinį vaizdą ir matomumą. Estetika yra tik pradžia. Nuo konstrukcinių reikalavimų iki produkto svorio, komplektacijos ir pristatymo – mes atsižvelgiame į visus veiksnius, susijusius su jūsų gaminio  pakuote.
mėsos produktai - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Mėsos Produktai

Ieškote tvaraus mėsos ar paukštienos produktų pakavimo sprendimo? Pakuotė bus visiškai pritaikyta jūsų logistikos procesui: rankiniam ar automatiniam pakavimui, palaidiems ar supakuotiems į antrinę pakuotę, atšaldytiems arba užšaldytiems produktams. Dėžes galima iš anksto suklijuoti greitesniam surinkimo ir pakavimo procesui.
Maistas gyvūnams - maisto ir gėrimų pramonei 600x337 black tint

Maistas gyvūnams

Gyvūnų maistas ir kitos prekės susijusios su gyvųnų priežiūra prekybos tinkluose užima vis didesnę vietą. Sparčiai auganti kategorija, kintantys vartotojų poreikiai ir prekybos tinklų reikalavimai kelia įšūkius šių produktų gamintojams. Padedame rasti tvarius ir efektyvius pakavimo sprendimus.

KARTONO TIPAI

GOFRO KARTONO PAKUOTĖS FLEXPR

Gofro kartono pakuotės

Gofro karto pakuotės turi itin platų panaudojimą – nuo produkto pirminės pakuotės su spauda iki didelių gabaritų transportavimo dėžių produktų grupei. Dėl keliasluoknės konstrukcijos, gofro kartono pakuotės yra tvirtos ir tuo pačiu nedidelio svorio. Galima pilna, dalinė arba pakuotė be spaudos.
GRAFINIO KARTONO PAKUOTĖS FLEXPRO

Grafinio kartono pakuotės

Mažmeninėje rinkoje plačiai naudojamos grafinio kartono dėžutės yra vienas iš populiariausių pakavimo sprendimų pirminei ar antrinei produkto pakuotei. Platus grafinio kartono tipų, storio ir tekstūrų pasirinkimas bei ryški spauda geriausiam Jūsų produkto prekybos vietoje reprezentavimui.
KNYGINIO KARTONO PAKUOTĖS FLEXPRO

Knyginio kartono pakuotės

Pagamintos iš tvirto knyginio kartono, padengtos dekoratyviniais popieriais ir personalizuota spauda, raišteliais, magnetiniu uždarymu, standžios dėžutės suteiks puikų gaminio apsaugos ir jaučiamos prabangos derinį. Puikus pasirinkimas verslo dovanoms, premium produktams ar pramonei gaminančiai aukštos vertės prekes, kurioms reikia solidžios pakuotės.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

PRODUKTAI

Bag-in-box pakuotė

Gofro kartono pakuotė specialiai pritaikyta 3 ar 5 litrų sulčių, vyno, aliejaus ar kitų negazuotų skysčių maišeliams. Tinka plastikiniams ir metalizuotiems maišeliams su kraneliu. Kartonas apsaugo skysčius nuo tiesioginių saulės spindulių ir suformuoja patogią vartojimui pakuotę. Standartinė arba greito surinkimo su klijuotu dugnu.
Dėžės Maisto Išsinešimui

DĖŽUTĖS MAISTO IŠSINEŠIMUI

Greito surinkimo gofro kartono dėžutės maisto išsinešimui. Puikus sprendimas picoms, konditerijai ar produktų rinkiniams. Naudojama konstrukcija leidžia pakuotes sandėliuoti plokščias ir surinkti esant poreikiui. Galimi įvairūs dydžiai, formatai, kartono storiai ir spaudos tipai priklausomai nuo produkto ir prekės ženklo poreikių.
Dėžutės su Langeliu

DĖŽUTĖS SU LANGELIU

Tokio tipo pakuotės puikiai tinka mažmenai. Tvirta kartono konstrukcija gali apsaugoti trapius produktus, o langelis padėti vartotojui suprasti pakuotės turinį, produkto išvaizdą ir priimti sprendimą pirkti greičiau net neatidarius pakuotės. Dažniausiai naudojamas plastikinis langelis, tačiau žinoma pakuotė gali būti ir su kiauru langeliu esant poreikiui.
Displėjinė Pakuotė

Displėjinė Pakuotė

Tokio tipo pakuotė gali atlikti tiek transportavimo pakuotės, tiek išstatymo lentynoje funkcijas. Pakuotės dangtis gali suformuoti karūną komunikacijai lentynoje arba specialios perforacijos pagalba būti nuplėšiama jeigu lentyna žema. Dažniausiai naudojama batonėliams, sūreliams, papildams, konditerijai. Standartiniu arba greito surinkimo klijuotu dugnu.
Šaldytiems Produktams Grupinė Pakuotė