Ne maisto prekių gamintojams

Nesvarbu, ar ieškote unikalaus sprendimo, ar patikrinto sandėliavimo produkto, mes remiamės medžiagų mokslu ir naujausiomis įžvalgomis apie pakuotės įtaką vartotojų elgsenai – taip kuriami atsakingi, novatoriški pakavimo problemų sprendimai. Kuriame individualizuotas, Jūsų produktams pritaikytas pakuotes, remdamiesi produktų saugos, patogumo, išskirtinės išvaizdos ir nuoseklios prekės ženklo komunikacijos principais.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

Automobilių motociklų prekės - ne maisto prekių 600x337 black tint

Automobilių ir Motociklų Prekės

Daugelis komponentų gamintojų ir antrinės rinkos atsarginių dalių gamintojai saugiai gabendami prekes naudoja gofruotą pakuotę.  Jūsų produktams gofro kartono dėžutes suprojektuos patyrę projektavimo skyriaus specialistai. Sukursime unikalius įdėklus bet kokios formos ar techninių specifikacijų produktams jų saugai.
elektronika ir buitinė technika - ne maisto prekės 600x337 black tint

Elektronika ir Buitinė Technika

Reprezentatyvi elektronikos ir buitinės technikos gaminių pakuotės konstrukcija, pagaminta iš kokybiškų, tvarių pakavimo medžiagų ir įdėklų, padidina jūsų produkto vertę. Nuo matinio laminavimo ar lako, nuo prabangaus folijavimo iki rupaus perdirbto popieriaus – galime suteikti jūsų pasirinktoms dėžėms ir sprendimams papildomo subtilumo ir vizualumo.
komsetika ir farmacija - ne maisto prekės 600x337 black tint

Kosmetika ir Farmacija

Farmacijos ir kosmetikos rinka itin dinamiška, todėl antrinė pakuotė įgauna svarbų prekės ženklo komunikacijos vaidmenį. Produktų pakuotė yra raktas į pasitikėjimą prekės ženklu ir jo vertės  suvokimą. Pakuotei medžiagas galite rinktis iš plataus asortimento – taip suteiksite produktui modernią, novatorišką išvaizdą arba sukursime natūralumo ir tvarumo įspūdį.
namų apyvokos ir buities prekės - ne maisto prekės 600x337 black tint

Namų Apyvokos ir Buities Prekės

Namų apyvokos prekes mato ne tik pirkėjai, bet ir jų šeimų nariai – daugiau vartotojų, daugiau sąlyčio taškų su Jūsų prekės ženklu. Siūlome pakuočių dizaino, spaudos ir gamybos paslaugas namų apyvokos prekėms: indams, įrankiams, įrenginiams, buitinei technikai, tekstilei – saugiai ir kokybiškai supakuosime bet kokią namų apyvokos prekę!
žaislai ir prekės vaikams - ne maisto prekės 600x337 black tint

Žaislai ir Prekės Vaikams

Pati pakuotė gali būti kaip žaislas, ar žaislo idėjos dalis, interaktyvi ir įtraukianti priemonė. Pasitikėkite mūsų komandos patirtimi, tendencijų ir inovacijų išmanymu – bendradarbiaudami galime sukurti unikalius sprendimus, kurie ne tik maksimaliai atitinka Jūsų specifikacijas, bet išplečia fantazijos ir kūrybiškumo ribas įspūdingam rezultatui pasiekti.
statyba ir remontas - ne maisto prekės 600x337 black tint

Statyba ir Remontas

Statybai ir remontui skirtų gaminių pakuotei, kurią kuria patyrę dizaineriai, konstruktoriai, o gaminame modernioje gamykloje, keliame tikslius ir konkrečius uždavinius su verte klientams. Pakuotė turi būti patogi nešti, kelti. Užtikrinamas prekių saugumas, naudojamos tvirtos medžiagos. Pakuotės individualiai pritaikomos konkrečiam gaminiui ar gaminių grupei.

KARTONO TIPAI

GOFRO KARTONO PAKUOTĖS FLEXPR

Gofro kartono pakuotės

Gofro karto pakuotės turi itin platų panaudojimą – nuo produkto pirminės pakuotės su spauda iki didelių gabaritų transportavimo dėžių produktų grupei. Dėl keliasluoknės konstrukcijos, gofro kartono pakuotės yra tvirtos ir tuo pačiu nedidelio svorio. Galima pilna, dalinė arba pakuotė be spaudos.
KNYGINIO KARTONO PAKUOTĖS FLEXPRO

Knyginio kartono pakuotės

Pagamintos iš tvirto knyginio kartono, padengtos dekoratyviniais popieriais ir personalizuota spauda, raišteliais, magnetiniu uždarymu, standžios dėžutės suteiks puikų gaminio apsaugos ir jaučiamos prabangos derinį. Puikus pasirinkimas verslo dovanoms, premium produktams ar pramonei gaminančiai aukštos vertės prekes, kurioms reikia solidžios pakuotės.
GRAFINIO KARTONO PAKUOTĖS FLEXPRO

Grafinio kartono pakuotės

Mažmeninėje rinkoje plačiai naudojamos grafinio kartono dėžutės yra vienas iš populiariausių pakavimo sprendimų pirminei ar antrinei produkto pakuotei. Platus grafinio kartono tipų, storio ir tekstūrų pasirinkimas bei ryški spauda geriausiam Jūsų produkto prekybos vietoje reprezentavimui.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

PRODUKTAI
Didelio Formato Pakuotės Reklama

Didelio Formato pakuotės

Gofro kartono pakuotės skirtos dideliems produktams tokiems kaip televizoriai, santechnikos, statybos ar sodo prekėms pakuoti. Itin svarbu pakuotės stabilumas, įdėklų patikimumas, ergonomija pervežant ir nešant rankomis. Galime pasiūlyti platų spaudos būdų pasirinkimą dideliam formatui tiek vienetinei tiek masinei pakuotės gamybai.
Insertai, Įdėklai. Apsaugos

Insertai ir apsaugos

Mūsų produktų kūrimo skyriaus dizaineriai suprojektuos Jūsų pakuotei reikalingus insertus ir apsaugas. Insertai gali atlikti kelias svarbias funkcijas – apsaugoti produktus nuo dūžių, stabilizuoti ir apsaugoti nuo susimaišymo kelis produktus, vizualiai, bei estetiškai išdėlioti pakuotėje. Nuo standartinių gofro kartono elementų iki kompozitinių sprendimų su spauda.
Įmautės

Kartoninės įmautės

Įmautės dažniausiai naudojamos plastikinių pirminių pakuočių ir pakelių apipavidalinimui ar skardinių ir buteliukų grupės produktų pakuočių formavimui. Priklausomai nuo svorio ir matmenų naudojamas gofro ar grafinis kartonas. Įmautės dar naudojamos produktų perpozicionavimui, likučių išpardavimui ar pritaikymui kitoms rinkoms naujo dizaino pagalba.
Padėklai - Trėjai

Padėklai ir paletiniai perdengimai

Perdengimai apsaugo nuo produkto sluoksnių trynimosi vienas į kitą transportavimo metu. Šoniniai perdengimų borteliai apsaugo sukrautas prekes perimetru aplink. Mes sukursime patikimą apsaugą vežamoms trapioms prekėms ir esant galimybei padėsime išvengti antrinės pakuotės poreikio paletuojant produkciją. 
Pakuotė išstatymams_promo pakuotė

Pakuotė Išstatymams lentynose

Pakuotės tipas, kurios pagrindinė paskirtis suformuoti atskirtą, tvarkingą, unikaliai apipavidalintą zoną letynoje konkrečiam produktui ar produktų grupei. Tokia pakuotė gali būti surinkta gamyboje ir transportuojama paletės arba surenkama prekybos vietoje ir ten užkraunama produktais.
Pakuotė su Langeliu

Pakuotė su langeliu

Tokio tipo pakuotės puikiai tinka mažmenai. Tvirta kartono konstrukcija gali apsaugoti trapius produktus, o langelis padėti vartotojui suprasti pakuotės turinį, produkto išvaizdą ir priimti sprendimą pirkti greičiau net neatidarius pakuotės. Dažniausiai naudojamas plastikinis langelis, tačiau žinoma pakuotė gali būti ir su kiauru langeliu esant poreikiui.
Prekybai paruošti kartoniniai stendai displėjai su plastikine ar medine paleteFlexpro