premium pakuotė

Personalizuotos pakuotės: nuo vienetinių partijų iki masinės gamybos, bet kokiam gaminiui ar poreikiui: 

  • aukštos kokybės dėžutės prabangos prekėms
  • individualaus dizaino dėžutės verslo dovanoms
  • aukštos kokybės dėžutės prekybai mažmenoje

Individualiai kuriamos konstrukcijos, premium pakuotėms pritaikomos medžiagos, plačios spaudos galimybės: šilkografinė, skaitmeninė, ofsetinė spauda. 

Individualiai parenkamos detalės: spausdinti įdėklai, folijavimas, lakavimas, kongrevas. 

Įvairūs uždarymo būdai: raišteliai, paprastas ar magnetinis uždarymas.

Lanksti gamyba, prisitaikymas prie poreikio, tikslus atlikimo terminų laikymasis, pristatymas į nurodytą vietą, sandėliavimas pagal poreikius.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

Visos premium dėžutės gaminamos įvairių dydžių, išmatavimų, tiksliai pagal kliento poreikius. 

Specialiai pritaikytos konstrukcijos, prototipų gamyba, mažų partijų gamyba, tiksliai sutartais terminais, pristatymas į nurodytą vietą.

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

PRODUKTAI
Standi Dėžutė Knygutės Tipo

Dėžutė su Dvipusiu Atvartu ir Magnetiniu Uždarymu

Standi dėžutė su unikaliai atsidarančiais atvartais išskirtinei vartotojo patirčiai sukurti. Konstrukcija populiari komsetikos ir prabangių gėrimų pakavimui. Atvartai sukuria didelį plotą skirtingoms žinutėms ir rinkodarinei istorijai. Patikimą, greitą ir patogų uždarymo pojūtį sukuria įklijuoti magnetai.
Knygutės Tipo su Nepriklijuota Nugara

Dėžutė su Nepriklijuota Nugara ir Magnetiniu Uždarymu

Magnetais uždaroma standi dėžutė, kurios nugara nepriklijuota, kad viršutinis atvartas dailiai atsigultų ant horizontalaus pagrindo. Tokio tipo dėžutė turi dangtį, kuris išsiskleidžia į didelio ploto paviršių, kurį galite panaudoti informacijai apie produktą arba suasmenintai žinutei.
knygutės tipo su priklijuota nugara_rigid pakuotė-premium pakuotė

Dėžutė su priklijuota Nugara ir Magnetiniu Uždarymu

Ši standžios dėžutės konsturkcija yra populiariausia dėl savo universalumo, ekonomiškumo ir patogumo. Patogus ir elegantiškas uždarymas suteikiantis minimalistišką išvaizdą. Sutelkite visą dėmesį į pakuotės apdailinio popieriaus pasirinkimą, spaudos, folijos ar lako elementus.
Standi Dėžutė, Kakliuko Tipo

Dugnelis-dangtelis dėžutė su kakliuku

Kakliukas suformuoja patogesnį dėžutės atidarymą ir vizualiai sukuria solidų konstrukcijos vaizdą. Dvigubas dugnelis suteikia papildomo stabilumo, tad tokio tipo dėžutė tinka itin dideliems svoriams. Dangtelis gali pilnai ar dalinai dengti kaliuką priklausomai nuo pageidaujamo vizualaus rezultato.
Dugnelis dangtelis_rigid pakuotė-premium pakuotė

Dugnelis-dangtelis tipo dėžutė

Dar kitaip teleskopinėmis vadinamos dėžutės, kurių dangtelis ir dugnas yra atskiri elementai vienas į kitą susikišantys ir sudarantys tvirtą, patikimą apsaugą produktams. Šis standžios pakuotės tipas yra ekonomiškiausias nes nereikalingi papildomi elementai uždarymui, sunaudojama mažiausiai medžiagų ir užtikrinama greičiausia gamyba.
Clamp shell tipo_dviejų atvartų save uždaranti dėžutė-rigid pakuotė-premium pakuotė

Dviejų atvartų save uždaranti dėžutė

Dėžutės atvartų kraštai susikiša vienas į kitą suformuodami į knygą panašią konstrukciją. Šio tipo pakuotės dažnas pasirinkimas knygų, prabangių ofiso reikmenų, gėrimų butelių (su papildomais insertais) pakavimui. Specialūs insertai gali prilaikyti ir sukurti dvi vietas produktams – abiejuose atvartuose.
Insertai, Įdėklai. Apsaugos

Insertai ir apsaugos

Mūsų produktų kūrimo skyriaus dizaineriai suprojektuos Jūsų pakuotei reikalingus insertus ir apsaugas. Insertai gali atlikti kelias svarbias funkcijas – apsaugoti produktus nuo dūžių, stabilizuoti ir apsaugoti nuo susimaišymo kelis produktus, vizualiai, bei estetiškai išdėlioti pakuotėje. Nuo standartinių gofro kartono elementų iki kompozitinių sprendimų su spauda.
Knygutės Tipo Uždarymas Raišteliais

Knygutės Tipo dėžutė su Raišteliais

Klasikinis standžios pakuotės uždarymo tipas sukuria labai malonią išpakavimo patirtį ir suteikia paslapties visam procesui. Puikiai tinka Kalėdinėms, valentino dienos ar korporatyvinėms dovanoms. Pasistengsime suteikti daugybę spalvų ir audinių pasirinkimų Jūsų dėžutės išskirtiniams raišteliams. Galima spauda ant raištelių.      
popieriniai dovanų maišeliai su pilna spauda Flexpro (20)

Popieriniai dovanų maišeliai

Siulome populiariausias dovanų maišelių pozicijas pagamintas kokybiško iš balto ir juodo faktūrinio popieriaus. Maišelių rankenėlės gali būti medžiaginės arba popierinės ir jūsų pageidaujamos spalvos. Maišelius galime individualizuoti su šilkografine spauda arba folijavimu.
Standi Dėžutė Stalčiuko Tipo

STALČIUKO TIPO DĖŽUTĖ SU DVIPUSIU UŽDARYMU

Tai trijų dalių standi dėžutė, kuri suteikia solidų įspūdį atidarymo momentu, o stalčiukai gali turėti papildomas įpjovas pirštams patogesniam atidarymui, raištelius ar kilpeles. Nuo aušktos kokybės ofsetinės spaudos iki lakoniško įspaudo ar lako elemento – rasime sprendimą labiausiai atitinkantį Jūsų prekės ženklo žinutės stilių.
Stalčiuko tipo_viengubas stalčiukasžrigid pakuotė-premium pakuotė

Stalčiuko Tipo dėžutė su vienpusiu Uždarymu

Viena populiariausių standžių dėžučių konstrukcijų tinkanti įvairių dydžių produktams. Galimi įvairūs atidarymo būdai – stalčiukas išstumiamas pirštu, patraukiamas už specialios išpjovos pirštui, raišteliu ar kilpele. Stalčiukas gali šssitumti į abi puses, arba tik į vieną. Galima numatyti atidarymo kryptį, kad viduje esančio produkto detalės, ar inserto su specialia žinute dalis pasimatytų pirma.

Pateikti produktai neapriboja mūsų galimybių. Išsirinkite norimą konsktruciją iš FEFCO ar ECMA katalogo arba kreipkitės į Flexpro, ir mes sukursime
Jums unikalią pakuotę geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius.