Promo pakuotė

Promo pakuotė – efektyvi reklaminių kampanijų dalis. 

  • Grupinės pakuotės
  • Pakuotės rinkiniams
  • Lentynos displėjai

Specialiai pritaikytos konstrukcijos, prototipų gamyba, mažų partijų gamyba, tiksliai sutartais terminais, pristatymas į nurodytą vietą.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

grupinė pakuotė

Grupinė pakuotė

Mūsų lanksti gamyba prisitaikys prie Jūsų unikalaus poreikio bet kokiai kampanijai ar akcijai: sezoninės akcijos, išskirtiniai įvykiai, pardavimų skatinimo kampanijos, likučių išpardavimas pasikeitus aplinkybėms, kt.

Individualiai pritaikoma konstrukcija.

Efektyvus medžiagų parinkimas.

Greitis, tikslus terminų laikymasis.

Pakuotė rinkiniams - promo pakuotė 600x337 black tint

Pakuotė Rinkiniams

Supakuosime vienos linijos ar skirtingų tipų produktus įvairiausioms promo kampanijoms: 

  • gauk 3 už 2 kainą, 
  • butelis + taurė, 
  • visas skirtingų produktų dovanų rinkinys. 

Unikali uždaro tipo pakuotė ar įmautė, išlaikanti kelis produktus. 

Saugumą užtikrinantis konstrukcijos sprendimas – apsauga nuo vagystės ar nuostolių.

lentynos displejai

Lentynos Displėjai

Individualiai gaminiui parenkamas medžiagiškumas, konstrukcija.

Kokybiška spauda, plačios spaudos galimybės prekės ženklo komunikacijai, produkto išskirtinumui lentynoje

Displėjaus konstrukcija, tvirtumas užtikrina produktų saugumą, estetiką.

Puikiai tinka, kai produktai neturi patrauklios antrinės ar tretinės pakuotės.

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

KARTONO TIPAI

GOFRO KARTONO PAKUOTĖS FLEXPR

Gofro kartono pakuotės

Gofro karto pakuotės turi itin platų panaudojimą – nuo produkto pirminės pakuotės su spauda iki didelių gabaritų transportavimo dėžių produktų grupei. Dėl keliasluoknės konstrukcijos, gofro kartono pakuotės yra tvirtos ir tuo pačiu nedidelio svorio. Galima pilna, dalinė arba pakuotė be spaudos.
Grafinio kartono pakuočių gamyba - Flexpro 1

Grafinio kartono pakuotės

Mažmeninėje rinkoje plačiai naudojamos grafinio kartono dėžutės yra vienas iš populiariausių pakavimo sprendimų pirminei ar antrinei produkto pakuotei. Platus grafinio kartono tipų, storio ir tekstūrų pasirinkimas bei ryški spauda geriausiam Jūsų produkto prekybos vietoje reprezentavimui.
Flexpro_Produktai_Balta_Koreguota-101

Knyginio kartono pakuotės

Pagamintos iš tvirto knyginio kartono, padengtos dekoratyviniais popieriais ir personalizuota spauda, raišteliais, magnetiniu uždarymu, standžios dėžutės suteiks puikų gaminio apsaugos ir jaučiamos prabangos derinį. Puikus pasirinkimas verslo dovanoms, premium produktams ar pramonei gaminančiai aukštos vertės prekes, kurioms reikia solidžios pakuotės.
PRODUKTAI
Insertai, Įdėklai. Apsaugos

Insertai ir apsaugos

Mūsų produktų kūrimo skyriaus dizaineriai suprojektuos Jūsų pakuotei reikalingus insertus ir apsaugas. Insertai gali atlikti kelias svarbias funkcijas – apsaugoti produktus nuo dūžių, stabilizuoti ir apsaugoti nuo susimaišymo kelis produktus, vizualiai, bei estetiškai išdėlioti pakuotėje. Nuo standartinių gofro kartono elementų iki kompozitinių sprendimų su spauda.
Prekystalio stoveliai

Lentyninis Stovelis

Stovelis skirtas išstatyti prekes lentynoje, prie kasų, ant šaldytyvų, šalia kavos aparatų ir prekystalių. Galimos įvairios konstrukcijos atskiriant prekes stovelyje tiek vertikaliai, tiek horizontaliai – laiptuota konstrukcija, atskiri skyriai ir aukštai. Stovelio karūna gali būti išpjauta figūriškai norint suteikti dar daugiau išskirtinumo išstatymui.
Pakuotė išstatymams_promo pakuotė

Pakuotė Išstatymams lentynose

Pakuotės tipas, kurios pagrindinė paskirtis suformuoti atskirtą, tvarkingą, unikaliai apipavidalintą zoną letynoje konkrečiam produktui ar produktų grupei. Tokia pakuotė gali būti surinkta gamyboje ir transportuojama paletės arba surenkama prekybos vietoje ir ten užkraunama produktais.
Pakuotė su Langeliu

Pakuotė su langeliu

Tokio tipo pakuotės puikiai tinka mažmenai. Tvirta kartono konstrukcija gali apsaugoti trapius produktus, o langelis padėti vartotojui suprasti pakuotės turinį, produkto išvaizdą ir priimti sprendimą pirkti greičiau net neatidarius pakuotės. Dažniausiai naudojamas plastikinis langelis, tačiau žinoma pakuotė gali būti ir su kiauru langeliu esant poreikiui.
Reklaminė Įmautė

Reklaminė Įmautė

Įmautės dažniausiai naudojamos pirminių pakuočių apipavidalinimui ar grupės produktų pakuočių formavimui. Priklausomai nuo svorio ir matmenų naudojamas gofro ar grafinis kartonas. Įmautės dar naudojamos produktų perpozicionavimui, likučių išpardavimui ar pritaikymui kitoms rinkoms naujo dizaino pagalba.

Pateikti produktai neapriboja mūsų galimybių. Išsirinkite norimą konsktruciją iš FEFCO ar ECMA katalogo arba kreipkitės į Flexpro, ir mes sukursime
Jums unikalią pakuotę geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius.