SANDĖLIO PRODUKTAI

Tinkama maisto pakuotė apsaugo jūsų produktą ir jūsų reputaciją. Mes suprantame iššūkius ir sudėtingumą, su kuriais susiduria supakuotų maisto produktų gamintojai ir prekių ženklų savininkai. Nuo trapių maisto produktų apsaugos jiems keliaujant iš ūkio iki virtuvės stalo iki varžybų dėl pirkėjų dėmesio lentynoje, mes sutelkiame dėmesį į efektyvumą  per visą pakuotės gyvavimo ciklą. Sujungiame  vartotojų įžvalgas, platų produktų asortimentą, technines žinias ir  paveikius dizaino bei  spaudos sprendimus.

SANDĖLIO PRODUKTAI

popieriniai dovanų maišeliai su ir be spaudos

Popieriniai dovanų maišeliai

Siulome populiariausias dovanų maišelių pozicijas pagamintas kokybiško iš balto ir juodo faktūrinio popieriaus. Maišelių rankenėlės gali būti medžiaginės arba popierinės ir jūsų pageidaujamos spalvos. Maišelius galime individualizuoti su šilkografine spauda arba folijavimu.
Flexpro_Produktai_Koreguota-30

Gofro kartono dovanų dėžutės

Jums paruošėme universalų asortimentą gofro kartono dėžučių, kurios tiks tiek korporatyvinėms dovanoms, tiek produktų rinkiniams prekyboje ar net e-komercijai. Paruošėme du klasikinius ryškios spaudos dizainus – raudona ir mėlyna. Kiekviena dėžučių pozicija gali būti su plastikiniu langeliu geram produktų matomumui.
KNYGINIO KARTONO PAKUOTĖS FLEXPRO

Knyginio kartono dovanų dėžutės

Kieto kartono juodos arba baltos dėžutės su magnetiniu uždarymu. Šios dėžutės suteiks išskirtinės prabangos ir solidumo pojūtį Jūsų dovanoms ar prabangos prekėms. Galima individuali šilkografinė spauda arba folijavimas. Dėžutės supakuojamos plokščiai ir paruoštos greitam surinkimui.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

PRODUKTAI

Bag-in-box pakuotė

Gofro kartono pakuotė specialiai pritaikyta 3 ar 5 litrų sulčių, vyno, aliejaus ar kitų negazuotų skysčių maišeliams. Tinka plastikiniams ir metalizuotiems maišeliams su kraneliu. Kartonas apsaugo skysčius nuo tiesioginių saulės spindulių ir suformuoja patogią vartojimui pakuotę. Standartinė arba greito surinkimo su klijuotu dugnu.
Dėžės Maisto Išsinešimui

DĖŽUTĖS MAISTO IŠSINEŠIMUI

Greito surinkimo gofro kartono dėžutės maisto išsinešimui. Puikus sprendimas picoms, konditerijai ar produktų rinkiniams. Naudojama konstrukcija leidžia pakuotes sandėliuoti plokščias ir surinkti esant poreikiui. Galimi įvairūs dydžiai, formatai, kartono storiai ir spaudos tipai priklausomai nuo produkto ir prekės ženklo poreikių.
Dėžutės su Langeliu

DĖŽUTĖS SU LANGELIU

Tokio tipo pakuotės puikiai tinka mažmenai. Tvirta kartono konstrukcija gali apsaugoti trapius produktus, o langelis padėti vartotojui suprasti pakuotės turinį, produkto išvaizdą ir priimti sprendimą pirkti greičiau net neatidarius pakuotės. Dažniausiai naudojamas plastikinis langelis, tačiau žinoma pakuotė gali būti ir su kiauru langeliu esant poreikiui.
Displėjinė Pakuotė

Displėjinė Pakuotė

Tokio tipo pakuotė gali atlikti tiek transportavimo pakuotės, tiek išstatymo lentynoje funkcijas. Pakuotės dangtis gali suformuoti karūną komunikacijai lentynoje arba specialios perforacijos pagalba būti nuplėšiama jeigu lentyna žema. Dažniausiai naudojama batonėliams, sūreliams, papildams, konditerijai. Standartiniu arba greito surinkimo klijuotu dugnu.
Šaldytiems Produktams Grupinė Pakuotė

Grupės šaldytų produktų pakuotė

Gofro kartono pakuotės naudojamos šaldytuvuose atidaromuose iš viršaus. Pakuotės dažniausiai naudojamos ledams, plastikinuose maišeliuose pakuojamiems produktams ar kitiems palaidiems minkštose pirminėse pakuotėse pakuojamiems produktams. Gali turėti vidinius skirtukus dalijančius pakuotę į kelis skyrius. Didelį pakuotės plotą išnaudokite prekės ženklo komunikacijai.
Insertai, Įdėklai. Apsaugos

Insertai ir apsaugos

Mūsų produktų kūrimo skyriaus dizaineriai suprojektuos Jūsų pakuotei reikalingus insertus ir apsaugas. Insertai gali atlikti kelias svarbias funkcijas – apsaugoti produktus nuo dūžių, stabilizuoti ir apsaugoti nuo susimaišymo kelis produktus, vizualiai, bei estetiškai išdėlioti pakuotėje. Nuo standartinių gofro kartono elementų iki kompozitinių sprendimų su spauda.
Įmautės

Kartoninės įmautės

Įmautės dažniausiai naudojamos plastikinių pirminių pakuočių ir pakelių apipavidalinimui ar skardinių ir buteliukų grupės produktų pakuočių formavimui. Priklausomai nuo svorio ir matmenų naudojamas gofro ar grafinis kartonas. Įmautės dar naudojamos produktų perpozicionavimui, likučių išpardavimui ar pritaikymui kitoms rinkoms naujo dizaino pagalba.
Padėklai - Trėjai

Padėklai ir paletiniai perdengimai

Perdengimai apsaugo nuo produkto sluoksnių trynimosi vienas į kitą transportavimo metu. Šoniniai perdengimų borteliai apsaugo sukrautas prekes perimetru aplink. Mes sukursime patikimą apsaugą vežamoms trapioms prekėms ir esant galimybei padėsime išvengti antrinės pakuotės poreikio paletuojant produkciją. 
Prekybai paruošti kartoniniai stendai displėjai su plastikine ar medine paleteFlexpro

Prekybai paruošti stendai

Kartoniai pakavimo, transportavimo ir išstatymo sprendimai puikiai tinkantys produktų gamintojams. Šie stendai skirti užkrauti produktus gamyboje ar sandėlyje, pervežti į reikiamą prekybos vietą ir išstatyti joje. Komplektuojami su plastikinėmis ar medinėmis paletėmis.
Produkto Pakuotė

Produkto Pakuotė

Antrinės ir tretinės produkto pakuotes iš gofro ar grafinio kartono. Pritaikome ofseto, flekso ar skaitmeninės spaudos būdus priklausomai nuo tiražo ir estetinių, techninių poreikių. Sukursime pakuotę remiantis rinkos standartu arba rasime unikalų sprendimą. Papildomam įspūdžiui sukurti gali būti naudojamas laminatas, folija ar lakas.
Lentynai Paruošta Grupinė Pakuotė

PRODUKTŲ GRUPĖS PAKUOTĖS

Gofro kartono pakuotės skirtos transportuoti ir išstatyti prekybos vietoje grupę produktų. Pakuotė gali būti kartu komplektuojama su įdėklais prekių atskyrimui ir papildomai apsaugai. Patogiam produktų eksponavimui ir paėmimui šio tipo pakuotės dažniausiai turi perforacijos pagalba nuplėšiamą viršutinę pakuotės dalį. 

Pateikti produktai neapriboja mūsų galimybių. Išsirinkite norimą konsktruciją iš FEFCO ar ECMA katalogo arba kreipkitės į Flexpro, ir mes sukursime
Jums unikalią pakuotę geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius.