Grafinis dizainas

Grafinis dizainas atlieka svarbų vaidmenį patraukiant vartotojų dėmesį, perteikiant prekės ženklo žinutę ir išskiriant produktus prekybos vietoje. Sukursime unikalų dizainą Jūsų pakuotei, prekybiniam išstatymui, stendui ar  kitiems spaudos produktams. Mūsų dizainerių komandos tikslas – įdomiais ir prekės ženklo identitetą atspindinčiais vizualiniais sprendimais išskirti Jūsų produktus prekybos vietose, taip skatinti vartotojų susidomėjimą ir norą pirkti.

GRAFINIO DIZAINO PROCESAS

Mūsų komanda užtikrins, kad sukurta ir pagaminta pakuotė ar POSM produktas augins Jūsų prekės ženklo vertę, gaminių pardavimą per įtaigų, įsimenantį, patrauklų dizainą.

 • Kūrybinė užduotis
  Grafinio dizaino procesas prasideda nuo išsamaus prekės ženklo, tikslinės auditorijos, produkto pozicionavimo ir rinkodaros tikslų supratimo. Drauge nustatome dizaino tikslus, pagrindines žinutes, prekės ženklo gaires ir visi konkrečius dizaino reikalavimus.

 • Koncepcijos kūrimas
  Atlikus rinkos analizę, mūsų grafikos dizaineriai sukuria kelias dizaino koncepcijas. Šiose koncepcijose nagrinėjame skirtingas vizualines kryptis, tipografiją, spalvų paletę, vaizdus ir bendrą estetiką. Su Jums aptariame ir suderiname.
Eugene Chystiakov Ha5tzsmlvg4 Unsplash
Dizaino tobulinimas grafinis dizainas
 • Dizaino tobulinimas
  Pasirinkus koncepciją, dizainas tobulinamas ir plėtojamas toliau. Dirbame su tipografija, išdėstymu, vaizdais, spalvų schemomis ir grafiniais elementais, kad būtų sukurtas vientisas ir vizualiai paveikus dizainas.

   

 • Techninis pritaikymas
  Galutinį dizainą reikia pritaikyti prie konkrečios pakuotės, POSM ar kito spaudos gaminio konstrukcijos. Tai mūsų Techninio dizaino komandos darbas. Glaudus Grafinio ir Techninio dizaino komandų bendradarbiavimas užtikrina puikų rezultatą.
 • Maketai ir prototipų kūrimas
  Fizinių maketų ir prototipų su pritaikytu grafiniu dizainu kūrimas padeda vizualizuoti galutinį rezultatą ir nustatyti visus būtinus pakeitimus ar patobulinimus. Tai Techninio dizaino komandos darbas, kuris itin svarbus sudėtingų konstrukcijų produktų kūrime. Stendų, išstatymų, kitų kompleksinių gaminių kūrimas prasideda nuo techninio dizaino, kurį užbaigia vizualinis išpildymas.

 • Baigiamieji darbai ir gamyba
  Patvirtinus dizainą, galutiniai darbai parengiami pagal spaudos specifikacijas, spalvų profilius ir gamybos reikalavimus. Kadangi esame spaudos gamintojai, viską gaunate iš vienų rankų, užtikriname sklandų perėjimą nuo dizaino prie gamybos.
Maketai ir prototipų kūrimas

UŽTIKRINAME GRAFINIO DIZAINO KOKYBĘ

Flexpro Klientų Aptarnavimo Vadybininkas
 • Prekės ženklo atitikimas
  Mūsų sukurtas spaudos gaminio grafinis dizainas  tiksliai atspindės Jūsų prekės ženklo tapatybę, vertybes ir pozicionavimą, sukurs vizualinį ryšį tarp gaminio ir prekės ženklo.

 • Išskirtinumas
  Mūsų siekis ir visos pastangos skiriamos tam, kad sukurtas grafinis dizainas išskirtų gaminį iš konkurentų. Jame atsižvelgiame į rinkos tendencijas, tikslinės auditorijos pageidavimus ir produkto išskirtines savybes.

 • Įskaitomumas ir hierarchija
  Aiški ir įskaitoma tipografija perteikia svarbią informaciją apie gaminį, prekės ženklą ir kitą informaciją. Gerai apibrėžta hierarchija užtikrina, kad vartotojas galėtų greitai suvokti reikiamą informaciją.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

ATSILIEPIMAI

Leiskite profesionalams pasirūpinti jūsų iššūkiais!