Grafinis dizainas

STANDOUT PRINT- tai spaudos užsakymų savitarnos platforma, kuria paprasta ir lengva naudotis klientams, norintiems greitai ir efektyviai gauti geidžiamą spaudos gaminį. STANDOUT PRINT spaudos produktus be didelių pastangų užsisakys smulkaus verslo savininkas, marketingo agentūros vadybininkas ar visa jo komanda. 

STANDOUT PRINT sprendžia jums aktualias problemas

  • Trumpina užsakymo suformavimo ir pateikimo procesą.
  • Užtikrina užsakovui itin svarbų gamintojo lankstumą.
  • Pirkimo procesą padaro paprastu, greitu ir aiškiu, 
  • Palengvina Jūsų įmonės naujų darbuotojų įvedimą į pirkimo procesą.
  • Užtikrina kainodaros skaidrumą ir užsakymų atsekamumą.
  • Supaprastina failų spaudai pateikimo ir tikrinimo procesus.
standout print sprendžia jums aktualias problemas
STANDOUT PRINT - tai greitas ir paprastas spaudos darbų užsakymas

STANDOUT PRINT - tai greitas ir paprastas spaudos darbų užsakymas

  • Automatizuotas užsakymų valdymas: pateikiate užsakymą bet kuriuo metu ir sekate jo eigą. Pasirenkate produkto tipą, kiekį, formatą, dizaino parametrus bei spaudos medžiagas.
  • Įdiegta galimybė įkelti jau paruoštą dizaino failą arba patiems susikurti individualų dizainą. Įdiegta automatinė spaudos failų patikra.
  • Užtikriname skaidrumą: susidėlioję reikiamus spaudos failo parametrus, iškart matysite aiškiai nurodytą kainą bei užsakymo įvykdymo terminus.
  • Galite paskirstyti produktų pristatymą į skirtingus adresus ar kitas pristatymo vietas. 

STANDOUT PRINT - aukščiausios kokybės ir tvarumo standartai

Fogra PSD (Process Standard Digital) standartas, kurį turime vieninteliai Baltijos šalyse, rūpinasi aukšta gamybos kontrole per numatytus kriterijus, testavimus ir garantuoja geriausią spalvų atkūrimą. 

Šis tarptautinis standartas užtikrina kuo didesnį atitikimą tarp jūsų turimo dizaino ir galutinio produkto – spaudos gaminio. 

Puikiai atkuriamos spalvos tiek vienetiniuose spaudos gaminiuose, tiek didesniuose tiražuose bei periodiniuose užsakymuose.

STANDOUT PRINT platformoje galite savarankiškai užsisakyti FSC® sertifikuotus produktus. Taip gaunate garantiją, kad jiems panaudotos žaliavos atkeliauja iš tvariai dirbančių tiekėjų rankų.

STANDOUT PRINT - aukščiausios kokybės ir tvarumo standartai

Per 20+ metų veiklos spaudos industrijoje sukaupėme patirtį ir žinias, kurias transformavome į efektyvią ir itin patogią spaudos užsakymo platformą STANDOUT PRINT! 

Klientams suteikiame nepriekaištingą spaudos užsakymo patirtį, modernius sprendimus, efektyvų procesą ir skaidrią kainodarą.

STANDOUT PRINT

PATIKRINTI RINKOJE SPRENDIMAI

LANKSTUS PRODUKTŲ KONFIGŪRAVIMAS

UŽSAKYMŲ ISTORIJA IR SEKIMAS

SPAUDOS PROFESIONALŲ PAGALBA

SKAIDRI KAINODARA IR PRISTATYMO TERMINAI

Leiskite profesionalams pasirūpinti jūsų iššūkiais!