Subrangos valdymas

Subrangos valdymas yra svarbi „Flexpro” komandos paslauga, padedanti greitai, tiksliai, efektyviai ir su minimaliomis sąnaudomis įgyvendinti Jūsų tikslus ir pasiūlyti itin platų sprendimų spektrą. Jums naudingas „vieno langelio principas“: mes valdome rizikas, Jūs gaunate kokybiškus gaminius, nepriklausomai nuo jų dizaino, medžiagų, gamybos, technologijų sudėtingumo.

Teikiame šias paslaugas:

Tiekėjų atranka

Tai apima tiekėjų vertinimą pagal tokius veiksnius, kaip jų kompetencija, darbo kokybė, kaina, pristatymo laikas ir patikimumas. Užtikriname, kad parenkame tiekėjus, kurie atitinka Jūsų ir Flexpro standartus bei reikalavimus.

Projektų koordinavimas

Sėkmingam subrangos valdymui būtina efektyvi spaustuvės, tiekėjo ir jūsų komunikacija. Tai apima reguliarų informavimą apie projekto eigą, pristatymo grafikus, reikalavimų pasikeitimus ir bet kokias problemas ar rūpesčius. Esame nustatę aiškius procesus, kad visos šalys žinotų savo vaidmenis ir atsakomybę.

Kokybės kontrolė

Užtikriname, kad tiekėjo atliekamų darbų kokybė atitiktų visų šalių standartus. Jums nebereikia komplektuoti atskirų projekto dedamųjų ir nerimauti dėl neatitikimų ar kokybės. Palikite šį darbą mums.

Rizikų valdymas

Valdome su subrangos susitarimu susijusią riziką. Tai apima galimų rizikų, tokių kaip vėlavimai ar sutartiniai ginčai, nustatymą ir jų mažinimo ar valdymo strategijų kūrimą. Esame parengę nenumatytų atvejų planus, o mūsų patirtis leidžia veikti bet kokioms nenumatytoms aplinkybėms.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

ATSILIEPIMAI

Leiskite profesionalams pasirūpinti jūsų iššūkiais!