Techninis dizainas

Techninis dizainas – tai POSM priemonių, pakuočių, kitų spaudos gaminių projektavimo arba tobulinimo paslauga. Kiekvienam klientui ieškome unikalaus sprendimo, kuris tenkina Jūsų verslo poreikius. Mūsų komandos kuriamos konstrukcijos pritaikytos efektyviam, kaštus optimizuojančiam transportavimui ir naudojimui. Visi gaminiai tvirti, patvarūs, jiems parenkamos tvarumo reikalavimus atitinkančios medžiagos.

Techninio dizaino procesas

Mūsų dizaino komanda nuosekliai eina per įvairius etapus, kad galutinis produktas atitiktų Jūsų keliamus funkcinius ir estetinius reikalavimus.

  • Dizainerių komanda renka informaciją apie užsakomą gaminį, jo paskirtį, tikslinę rinką, prekės ženklo kūrimo gaires ir bet kokius konkrečius reikalavimus ar apribojimus, įskaitant logistiką, transportavimą, tvarumą.

  • Remdamasi surinktais reikalavimais, pasiūlome kelias dizaino koncepcijas. Šios koncepcijos gali apimti idėjas dėl gaminio formos, dydžio, medžiagų, uždarymo, ženklinimo ir bendros vizualinės išvaizdos.
techninio dizaino paslaugos 1
techninio dizaino paslaugos 2
  • Pradedamas techninio projektavimo etapas. Jo metu sukuriamos išsamios specifikacijos ir brėžiniai, kuriuose apibrėžiami gaminio matmenys, medžiagos, struktūrinis vientisumas, spausdinimo reikalavimai ir gamybos procesai.
  • Pagaminamas prototipas galutiniam susiderinimui ir atliekamos reikiamos korekcijos. Gaminame prototipus su spauda, kurie padeda geriau suprasti kaip grafinis dizainas dera su gaminio konstrukcija.

TECHNINIO DIZAINO PAVYZDŽIAI

Techninio dizaino rezultatai

Klientas su Flexpro komanda keliauja drauge viso proceso metu. Klientui perduodami šie techninio dizaino paslaugos rezultatai:

  • Struktūrinės arba grafinės vizualizacijos, padedančios suprasti koncepciją, konstrukciją, proporcijas arba tai, kaip prekės ženklas buvo perteiktas ant užsakomo gaminio.
  • Techniniai brėžiniai arba specifikacijos, kuriuose nurodomi gaminio matmenys, medžiagos, konstrukcijos detalės ir gamybos reikalavimai.
  • Fiziniai prototipai, kurie demonstruoja realaus gaminio formą, funkcionalumą ir vizualinę išvaizdą.
techninio dizaino paslaugos 3
techninio dizaino paslaugos 4

Individualizavimas atlieka labai svarbų vaidmenį gaminio dizaine, nes leidžia prekių ženklams išskirti savo produktus ir sukurti unikalią vartotojų patirtį. Išnaudojame individualizavimo galimybes ir pritaikome konkrečiam prekės ženklui, produktui, prekybos vietai, kt.

  • Užsakomo gaminio formos ir dydžio pritaikymas pagal konkrečius produkto reikalavimus ir prekės ženklo estetiką.

  • Medžiagų, atitinkančių prekės ženklo vertybes, tvarumo tikslus ir gaminio savybes, pasirinkimas. Tai gali būti ekologiškos medžiagos, perdirbtos galimybės arba naujoviškos medžiagos.

  • Įdiegti nestandartines funkcijas, pavyzdžiui, rankenas, uždarymo įtaisus, langus ar įdėklus, pertvaras, perforavimą, kt. kurie padidina gaminio naudojimo, transportavimo patogumą.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

ATSILIEPIMAI

Leiskite profesionalams pasirūpinti jūsų iššūkiais!