PLAČIAFORMATĖ SPAUDA

Plačiaformatė spauda efektyviai išnaudoja  tiek vidaus, tiek lauko plokštumas vizualinei komunikacijai. Šiuolaikinės plačiaformatės spaudos technologijos ir apdirbimo neriboja  formatas, galime koncentruotis į pačią žinutės koncepciją ir išpildymą. Kompleksiniai sprendimai ir efektyvus procesas: dizainas, gamyba, apdirbimas, įrengimas, paskirstymas Jūsų nurodytais adresais.

Ieškote efektyvios  rinkodaros taktikos, kuri duotų didelę grąžą su minimaliomis pastangomis? Tentai, grafika ant transporto priemonių, reklaminiai skydai ir langų grafika atkreipia dėmesį į jūsų prekės ženklą ir daro jūsų žinutę matomą, nepamirštamą. Jei norite didelio poveikio, rinkitės didelį formatą.

Plačiaformatės spaudos pagalba transformuosime bet kokią Jūsų klientų aptarnavimo, pardavimo ar gamybos vietos plokštumą į komunikacinę žinutę. Platus medžiagų pasirinkimas, apdirbimo ir pjovimo galimybės leidžia dekoruoti aplinką, skatinti pardavimus, komunikuoti akcijas, auginti prekės ženklo žinomumą.

Jeigu turite specifinių poreikių ar nestandartinių projektų, susisiekite su Flexpro specialistais. Rasime patikimą sprendimą Jūsų komunikacijai.