posm priemonės

Vizualinės informacijos sraute mūsų spaudos produktai ir Jūsų prekės ženklui pritaikyti sprendimai padės pirkėjui lengviau surasti produktus prekybos vietose, pastebėti naujoves ir greitai priimti sprendimą. Mes padėsime, kad Jūsų žinutės klientą pasitiktų  tik įžengus į prekybos vietą ir išlydėtų sumokėjus už pirkinius.

Mūsų spaudos produktai Jūsų pirkėjui padės lengviau surasti produktus prekybos vietoje, leis pastebėti naujoves ir greitai priimti sprendimą. Mes padėsime, kad Jūsų žinutės klientą pasitiktų  tik įžengus į parduotuvę ir išlydėtų sumokėjus už pirkinius.

Viena iš pagrindinių klientų aptarnavimo vietų funkcijų yra papildomas paslaugų ir prekių pardavimas. Pateikite aktualius pasiūlymus savo klientams.  Sukurkite inovacijų ir pokyčių atmosferą su pastoviai atsinaujinančia vizualia komunikacija.

Vartotojai maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas visų pirma perka akimis. Sužadinkite apetitą ar nukelkite savo klientus į tą nepaprastą akimirką su aukštos raiškos ir kokybės spaudos produktais, kurie pasieks klientą kiekviename žingsnyje.

STANDOUT PRINT

STANDOUT PRINT tai spaudos užsakymų savitarnos platforma, kuria paprasta ir lengva naudotis klientams, norintiems greitai ir efektyviai gauti geidžiamą spaudos gaminį.

STANDOUT PRINT spaudos produktus be didelių pastangų užsisakys smulkaus verslo savininkas, marketingo agentūros vadybininkas ar visa jo komanda. 

PATIKRINTI RINKOJE SPRENDIMAI

LANKSTUS PRODUKTŲ KONFIGŪRAVIMAS

UŽSAKYMŲ ISTORIJA IR SEKIMAS

SPAUDOS PROFESIONALŲ PAGALBA

SKAIDRI KAINODARA IR PRISTATYMO TERMINAI

Jeigu turite specifinių poreikių savo pardavimų kanalui, susisiekite su Flexpro specialistais. Sukursime unikalią priemonę Jūsų prekės ženklo komunikacijai ir pardavimų skatinimui.