Reklama klientų aptarnavimo vietoms

Viena iš pagrindinių klientų aptarnavimo vietų funkcijų yra papildomas paslaugų ir prekių pardavimas. Nepraleiskite progos pateikti aktualius pasiūlymus savo klientams. Formuokite savo prekės ženklo identitetą su specialiais spaudos produktais ir inovatyviais jų derinimo sprendimais. Sukurkite inovacijų ir pokyčių atmosferą pastoviai atsinaujinančia vizualia komunikacija.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

Lentynos-Klientu-aptarnavimo-vietoms-600x337-black-tint

Lentynos

Produkto pasirodymas lentynoje negarantuoja aktyvaus pardavimo. Įvesdami produktus pasistenkite, kad klientas juos pamatytų iš karto. Mūsų kuriami sprendimai padės laimėti vartotojų dėmesį net ir didelės konkurencijos ir pasirinkimų gausos sąlygomis.
Įėjimo zona - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Įėjimo zona

Būkite pirmi – pasitikite vartotoją įėjimo zonoje. Turime sprendimų nuo grindų iki lubų, kurių pagalba klientas ieškos Jūsų produkto viso apsipirkimo parduotuvėje metu. Išnaudokite plačiaformatės spaudos teikiamas galimybes didelio formato komunikaciniams plotams.
Langai ir vitrinos - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Langai ir Vitrinos

Formuokite prekybos vietos identitetą su efektyviais plačiaformatės spaudos sprendimais ir dekoracijomis. Atkreipkite pirkėjų dėmesį ir jie sugrįš. Sinchronizuokite savo pardavimo skatinimo veiksmus su aukštos kokybės plakatais, lipdukais ir dekoracijomis.
Osaka Japan - November 14, 2018: Unidentified people visit post office at Kansai airport Osaka Japan.

Kasos

Laikas prie kasų – impulsinių sprendimų ir pirkimų metas. Išnaudokite šią vietą ir laiką pažinčiai su Jūsų produktu. Mes vizualiomis priemonėmis, kurios tęsia nuoseklią prekės ženklo komunikaciją, padėsime Jums susidomėjimą paversti pirkimu.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

PRODUKTAI
FlexPro Reklama Atidaromiems varteliiams

Atidaromiems Varteliams

Užmaunamos ar pritvirtinamos tūrinės gofro ar grafinio kartono dekoracijos įvairių tipų atidaromiems įėjimo varteliams. Paprastas įrengimas ir aiški komunikacija dar prieš klientams patenktant į prekybos vietą.
Reklama Grindų lipdukams

Grindų Lipdukai

PVC lipdukai klijavimui ant visų tipų kietųjų grindų dangų. Atsparūs mechaniniam poveikiui. Gaminami standartinių keturkampio ar apskritimo formų, tačiau gali būti ir figūriškai išpjaustyti.
Ilgalaikės nuorodos

Ilgalaikės Nuorodos

Plokštumos su spauda naudojamos ilgalaikei vidaus komunikacijai ir prekybos vietos ženklinimui. Nuorodos pastatomos, klijuojamos ar pakabinamos. Naudojamas įvairių tipų plastikas.
Informaciniai Pakabukai

Informaciniai Pakabukai

Kabliukais ar vakuminiais laikikliais tvirtinami pakabukai klientų informavimui apie darbo laiką, pertraukas. Galimas panaudojimas komunikacijai ir pardavimų skatinimui netipinėse vietose.
Informaciniai stovai

Informaciniai stovai

Standartinių ir unikalių formų stovai komunikacijai įvairiuose vietose. Lengvos konstrukcijos greitam surinkimui, patogiam transportavimui. Naudojamas grafinis, gofro kartonas arba plastikas.
Informaciniai stoveliai

Informaciniai Stoveliai

Stoveliai naudojami komunikacijai maitinimo, apgyvendinimo ir klientų aptarnavimo vietose ant stalų, prie kasų, aptarnavimo zonose. Galimos įvairios konstrukcijos iš kartono ar plastiko.
Kainų etiketės

Kainų Etiketės

Standartinės ir unikalių formų kainų etiketės aiškesnei kainos komunikacijai. Išskirkite savo pasiūlymą aiškiai matoma kainodara. Naudojamas plastikas, sintetinis popierius ar grafinis kartonas.
Karuliai

Karuliai

Kabančios komunikacinės kortelės dažniausiai klijuojamos prie prekybinių lentynų. Tvirtinamos lanksčiomis plastikinėmis kojelėmis. Karuliai atkreipia pirkėjų dėmesį ir traukia prie jūsų pasiūlymo.
konteineriniai stendai

Konteineriniai stendai

Priemonės produktams išstatyti prekybos centre. Puikiai tinka biriems ar nedidelio formato produktams, taip pat buteliukams. Pakelia produktus patogiame aukštyje paimti klientui.
Lentyniniai Stendai

Lentyniniai stendai

Universaliausia pagal panaudojimą priemonė produktų išstatymui prekybos vietose. Greitas surinkimas, efektyvi užkrova į užimamą plotą, didelis plotas pardavimo žinutei perteikti spaudos pagalba.
Lentynų dekoracijos

Lentynų Dekoracijos

Plokštumos su spauda skirtos prekybinių lentynų šonams ar galams dekoruoti. Įvairūs tvirtinimo būdai ir medžiagos ilgalaikei bei trumpalaikei komunikacijai. Naudojamas gofro kartonas arba plastikas.
Lentynų skirtukai

Lentynų Skirtukai

Vertikalūs skirtukai, kurie tvirtinami prie prekybinių lentynų. Iš tolo matoma komunikacija vartotojo dėmesiui patraukti ir pardavimams skatinti. Galimas figūrinis apipjovimas unikalumui sukurti.
Lipdukai

Lipdukai

Lipdukai įvairiausių plokštumų dekoravimui. Vitrinoms, langams, metaliniams paviršiams. Skaidrūs, dvipusiai, ilgo ir trumpo naudojimo. Nuo kelių centimetrų iki kelių metrų klijavimo paviršiams padengti.
Monitorių dekoracijos

Monitorių Dekoracijos

Rėmeliai, kampai ir laisvų formų dekoracijos su spauda skirtos monitorius panaudoti kaip reklaminį plotą. Kasos yra puiki vieta pasiūlyti papildomas paslaugas ar pateikti specialų pasiūlymą.
Plakatai

Plakatai

A5-A0 formato plakatai pakabinamoms sistemoms, laikikliams, šviesdėžėms, kainų rėmeliams ir stoveliams. Tekstilė, popierius, kartonas ir plastikas. Vienpusė ir dvipusė spauda mažiems ir dideliems tiražams.
Plakatai varteliams

Plakatai Varteliams

Vertikalaus formato plakatai dedami į visų tipų tam skirtus saugos vartelius. Plakatai skirti ir įprastiems, ir su įmontuotu apšvietimu varteliams. Puiki priemonė panaudoti papildomus plotus komunikacijai.
Prekystalio stoveliai

Prekystalio stoveliai

Universali priemonė papildomam prekių išstatymui nedidelio formato prekybos vietose. Tvarkingas prekių išdėstymas, papildomas plotas prekės ženklo komunikacijai. Naudojamas gofro kartonas.
Vartelių Dekoracija

Vartelių dekoracijos

Stačiakampio ar elipsės formos užmaunamos ir ant grindų pastatomos dekoracijos. Gaminami pagal pageidaujamus išmatavimus ir tinka bet kokiems varteliams. Naudojamas gofro arba grafinis kartonas.

STANDOUT PRINT

STANDOUT PRINT tai spaudos užsakymų savitarnos platforma, kuria paprasta ir lengva naudotis klientams, norintiems greitai ir efektyviai gauti geidžiamą spaudos gaminį.

STANDOUT PRINT spaudos produktus be didelių pastangų užsisakys smulkaus verslo savininkas, marketingo agentūros vadybininkas ar visa jo komanda. 

PATIKRINTI RINKOJE SPRENDIMAI

LANKSTUS PRODUKTŲ KONFIGŪRAVIMAS

UŽSAKYMŲ ISTORIJA IR SEKIMAS

SPAUDOS PROFESIONALŲ PAGALBA

SKAIDRI KAINODARA IR PRISTATYMO TERMINAI

Pateikti produktai neriboja mūsų galimybių. Jeigu turite specifinių poreikių savo pardavimų kanalui, susisiekite su Flexpro specialistais. Sukursime unikalią priemonę Jūsų prekės ženklo komunikacijai ir pardavimų skatinimui.