LAUKO REKLAMA

Reklaminiai tentai, lipdukai ant transporto priemonių, reklaminiai skydai ir langų grafika atkreipia dėmesį į jūsų prekės ženklą ir daro jūsų žinutę matomą, nepamirštamą. Jei norite didelio poveikio, rinkitės didelį formatą.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

Reklaminiai tentai - lauko reklama 600x337 black tint

Reklaminiai Tentai

Puikus sprendimas reklaminiams stendams, plokštumoms, sienoms, statybų aikštelių tvoroms, renginių apipavidalinimui ir srautų reguliavimui. Efektyvi priemonė tiek pastoviai, tiek besikeičiančiai komunikacijai. Greita gamyba ir paprastas įrengimas.
Stotelės ir kolonos - lauko reklama 600x337 black tint

Stotelės ir kolonos

Reklaminiai plakatai reklamos plotams matomiausiose ir didžiausią srautą turinčiose vietose, miesto pagrindinėse arterijose. Pasinaudokite reklamų plotų turėtojų/reklamos vietų tinklu, mes pasirūpinsime spaudos gamyba. Aptarnaujame visus šių tipų plotų valdytojus Baltijos šalyse.
Lipdukai - Lauko reklama 600x337 black tint

Lipdukai

Nepamainoma priemonė vitrinoms, langams, lauko plokštumoms ir paviršiams. Figūrinis pjovimas. Galite rinktis nuorodas, informacinius ženklus, vaizdus, tekstus klijuojamus ant transporto priemonių, kt.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

PRODUKTAI
BBS Popierius

BBS Popierius

Specialus popierius skirtas klijuoti ant įvairių plokštumų. Dažniausiai naudojamas tripusiems stovams, kolonoms ar sienoms dekoruoti. Puikus pasirinkimas trumpalaikei komunikacijai. Speciali šio popieriaus savybė didelis neperšviečiamumas, dėl ko šį popierių galima klijuoti ant įvairių spalvų paviršiaus nebijant peršviečiamumo ir spaudos spalvų iškraipymo.
Tentas - Lietas

Laminuotas tentas

Puikus ir ekonomiškas pasirinkimas vidaus ir lauko reklamos plotams. Bene pigiausias būdas didelio formato reklamai. Lengvai įtempiama ir lituojama PVC medžiaga plačiam panaudojimui. Tentai gali būti sustiprintais dvigubai lituotais kraštais, kniedėmis ar kišenėmis – populiariausi ir universaliausi tvirtinimo būdai.
Tentas - Lietas

Lietas tentas

Ši PVC medžiaga yra stora ir glamžytis nelinkusi, tad puikiai tinka didelio formato lauko ir vidaus reklaminiams plotams. Ryški spauda ir tvirta medžiaga solidžiai perteiks Jūsų žinutę.  Dėl savo patvarumo lietas tentas naudojamas ilgalaikei komunikacijai. Dideliems formatams tentas lituojamas iš atskirų dalių į vieną, sukniedijamas perimetru tvirtinimui.
Popierius

Popierius

Spausdiname ant įvairaus storio ir tipo popieriaus lakštų ir rulonų. Popierius naudojamas šviesdėžėse, plakatų rėmeliuose, stovuose, pakabinamose sistemose ar pjaustomas į mažesnio formato popieriaus produktus. Padėsime Jums išsirinkti efektyviausią medžiagą ir spaudos būdą.
PVC lipdukas_600_new

PVC Lipdukas

Gaminame įvairiausių tipų PVC lipdukus vidaus ir lauko reklamai. Ploteriuojame, laminuojame, spausdiname vienpusius ir dvipusius lipdukus. Lipdukai naudojami tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei komunikacijai ant įvarių paviršių nuo grindų iki lubų – nuo metalo iki stiklo. Atliekame produktų paskirstymo ir klijavimo paslaugas.
Mesh Tentas

Tinklinis mesh tentas

Šio tipo medžiaga puikiai tinka statybinių tvorų, renginių ar didelio formato fasado reklaminių plotų apipavidalinimui. Taip pat tai dažnas pasirinkimas statybinių stelažų ir renovuojamų fasadų uždengimui. Atspausdinto tinklo paviršiuje yra tūkstančiai mažų skylučių, todėl jos efektyviai sumažina vėjo apkrovą ir padidina saugumą.

STANDOUT PRINT

STANDOUT PRINT tai spaudos užsakymų savitarnos platforma, kuria paprasta ir lengva naudotis klientams, norintiems greitai ir efektyviai gauti geidžiamą spaudos gaminį.

STANDOUT PRINT spaudos produktus be didelių pastangų užsisakys smulkaus verslo savininkas, marketingo agentūros vadybininkas ar visa jo komanda. 

PATIKRINTI RINKOJE SPRENDIMAI

LANKSTUS PRODUKTŲ KONFIGŪRAVIMAS

UŽSAKYMŲ ISTORIJA IR SEKIMAS

SPAUDOS PROFESIONALŲ PAGALBA

SKAIDRI KAINODARA IR PRISTATYMO TERMINAI

Pateikti produktai ir medžiagos neapriboja mūsų galimybių. Jeigu turite specifinių poreikių ar nestandartinių projektų, susisiekite su Flexpro specialistais. Rasime patikimą sprendimą Jūsų komunikacijai.