VIDAUS REKLAMA

Plačiaformatės spaudos vidaus reklamos gamyba: lipdukai, plakatai, stendai. Transformuosime bet kokią Jūsų klientų aptarnavimo, pardavimo ar gamybos vietos plokštumą į komunikacinę žinutę. Platus medžiagų pasirinkimas, apdirbimo ir pjovimo galimybės leidžia tvariomis medžiagomis dekoruoti aplinką, skatinti pardavimus, komunikuoti akcijas, auginti prekės ženklo žinomumą.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

Lidukai-Vidaus-reklama-600x337-black-tint

Lipdukai

Neribotos galimybės – grindims, eskalatoriams, vitrinoms ir stiklui, mažo ir didelio formato, trumpalaikis ir ilgalaikis naudojimas, itin  didelio atsparumo. Dvipusė ir vienpusė spauda.
Discount, sale signs, red poster offer, mock up advertise display frame over clothes in shopping mall or department store for show promotion product at AFI Cotroceni Mall from Bucharest, Romania, 2020

Plakatai

Gaminame tiek standartinių dydžių, tiek unikalaus dydžio ar išpjovimo plakatus. Spauda ant 120–350 g plakatams skirto popieriaus. Plakatus patogu sandėliuoti, transportuoti ir įrengti. Su mumis turėsite galimybę naudoti skirtingą dizainą kiekvienam plakatui.
Plokštumos su spauda - vidaus reklama 600x337 black tint

Plokštumos su Spauda

Tvirtinamos prie sienų, su kojelėmis, naudojamos kaip reklaminiai/informaciniai stendai ar kieti pakabinami palubės plakatai. Stačiakampio formos ar figūrinio pjovimo pagal konkrečią kampaniją ir poreikius.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

PRODUKTAI
Aliuminio Kompozitas

Aliuminio Kompozitas

Itin tvirta medžiaga susidedanti iš dviejų aliuminio lakštų ir plastiko užpildo. Šios medžiagos išskirtinumas tas, kad ji nelūžta, o sulinskta. Todėl tai dažnas pasirinkimas tose vietose, kur galimi fiziniai pažeidimai, sutrenkimai. Aliuminio kompozitas naudojamas ilgalaikėms nuorodomos, prekybos vietų ženklinimui, iškaboms, paletiniams apjuosimams.
Gofro Kartonas

Gofro Kartonas

Ekologiška ir ekonomiška medžiaga plačiaformatei spaudai. Gofro kartonas itin lengvas, todėl labai plačiai panaudojamas standiems plakatams, dekoracijoms, stovams, stendams ir iškaboms gaminti. Puiki medžiaga trumpalaikei komunikacijai už patrauklią kainą. Galima tiesioginė skaitmeninė spauda ar ofsetinė spauda aukščiausiai spaudos kokybei išgauti.
Popierius

Popierius

Spausdiname ant įvairaus storio ir tipo popieriaus lakštų ir rulonų. Popierius naudojamas šviesdėžėse, plakatų rėmeliuose, stovuose, pakabinamose sistemose ar pjaustomas į mažesnio formato popieriaus produktus. Padėsime Jums išsirinkti efektyviausią medžiagą ir spaudos būdą.
Putų kompozitas-plačiaformatė spauda

Putų kompozitas

Puikus pasirinkimas didelio formato kokybiškiems skaitmeniniams spaudiniams dėl savo lengvo svorio, tvirtumo ir puikios spausdinimo kokybės. Paprastai naudojamos meno parodose, namų ir biuro dekoravimui, bet puikiai tinka ir prekybos vietų komunikacijai. Ypač lengvos ir lengvai tvirtinamos prie įvairių paviršių.  
PVC lipdukas_600_new

PVC Lipdukas

Gaminame įvairiausių tipų PVC lipdukus vidaus ir lauko reklamai. Ploteriuojame, laminuojame, spausdiname vienpusius ir dvipusius lipdukus. Lipdukai naudojami tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei komunikacijai ant įvarių paviršių nuo grindų iki lubų – nuo metalo iki stiklo. Atliekame produktų paskirstymo ir klijavimo paslaugas.
PVC plastikas-plačiaformatė spauda

PVC plastikas

Plačiausiai naudojama plastiko rūšis standžiai plačiaformatei UV spaudai. Itin platus storių pasirinkimas, lengvas svoris ir stabilumas. Dažniausiai naudojamas baltas PVC plastikas, tačiau esant poreikiui galima spausdinti ir ant spalvoto išgaunant idomius pagrindo ir spaudos spalvų derinius. Nedidelė medžiagos kaina bei ilgaamžiškumas leidžia PVC plastiką naudoti ir trumpalaikei, ir ilgalaikei komunikacijai.
apsauginiai veido skydeliai codiv su fonu

Skydeliai veido apsaugai

Įvairių konstrukcijų plastikiniai veido skydeliai COVID-19 prevencijai. Skydeliai sukuria fizinį barjerą ir sumažina lašeliniu būdu perduodamų virusų plitimo galimybę. Apsaugo skydelį dėvintįjį asmenį nuo virusų perdavimo kitiems ir nuo užsikrėtimo. Skydeliai neapsaugo 100 proc. Patartina kartu dėvėti su medicinine kauke.

STANDOUT PRINT

STANDOUT PRINT tai spaudos užsakymų savitarnos platforma, kuria paprasta ir lengva naudotis klientams, norintiems greitai ir efektyviai gauti geidžiamą spaudos gaminį.

STANDOUT PRINT spaudos produktus be didelių pastangų užsisakys smulkaus verslo savininkas, marketingo agentūros vadybininkas ar visa jo komanda. 

PATIKRINTI RINKOJE SPRENDIMAI

LANKSTUS PRODUKTŲ KONFIGŪRAVIMAS

UŽSAKYMŲ ISTORIJA IR SEKIMAS

SPAUDOS PROFESIONALŲ PAGALBA

SKAIDRI KAINODARA IR PRISTATYMO TERMINAI

Pateikti produktai ir medžiagos neapriboja mūsų galimybių. Jeigu turite specifinių poreikių ar nestandartinių projektų, susisiekite su Flexpro specialistais. Rasime patikimą sprendimą Jūsų komunikacijai.