Rankinio pakavimo linijai pritaikyta prekybai paruošta pakuotė

Kompanija, maisto produktų gamintoja, kreipėsi, ieškodama individualaus sprendimo – sukurti pakuotę pritaikytą rankinio pakavimo linijai.
Rankinio pakavimo linijai pritaikyta prekybai paruošta pakuotė

Problema

Automatizuotos gamybos linijos pabaigoje gaminiai pakuojami rankomis. Tai sukuria „butelio kakliuką“: lėtėja procesas, daug rankinio darbo, būtinos papildomos pastangos kokybei užtikrinti. Produkto ypatumas – pirminės pakuotės viduje gaminys yra skystas, jo negalima vartyti, keisti padėties, kol jis nesustingęs. Tai dar labiau komplikuoja visą pakavimo procesą.

Vienoje pakuotėje produktų yra tiek, kad juos nepatogu iškelti ir atsargiai sudėti į pakavimo dėžę. Dedant po vieną, procesas užtrunka – reikia produkto specifiką įvertinančio ir ženkliai efektyvumą didinančio sprendimo.

Dar daugiau, esamas pakavimo sprendimas neatitinka ne tik greičio, bet ir paletizacijos bei prekės ženklo komunikacijos poreikio. Papildomai, gamintojas susiduria su pakavimo ir transportavimo problema, tenkinant prekybos vietų reikalavimus.

Sprendimas

  • Sukurta trijų taškų klijavimo gofro kartono pakuotė su greito surinkimo dugnu. Tokia pakuotė yra itin greitai paruošiama pakavimui. 
  • Surinkta pakuotė turi atidarymą šoninėje dalyje, taip produktus, jų nevartant ir nepažeidžiant gamybos režimo, galima tiesiog sustumti į pakuotę. Produkto nereikia kilnoti, užtikrinama kokybė, nes išvengiame net ir netyčinio pavertimo.
  • Parinktas ofseto spaudos būdas, kuris tiksliai perteikia prekės ženklo spalvinį identitetą, užtikrina išskirtinumą tarp kitų kategorijos konkurentų.
  • Pakuotė pilnai pritaikyta išstatymui prekybos vietose, lentynose. Pakuotėje naudojama perforacija, kurią nuplėšus pakuotė pasidalina į dvi dalis – dvi atskiros pakuotės. Tai lankstus sprendimas, kuris savo efektyvumą atskleidžia skirtingų gylių lentynose ir planogramose.

Sprendimo specifikacijos

Mikro gofro kartonas – E banga – 1,5 mm

Ofseto spauda

Trijų taškų klijavimas

Greito surinkimo dugnas

Perforacija

Nuotraukų galerija