Universalus prekybai paruoštas kartoninis perdengimas

Flexpro komanda gilinasi į kliento problemas, pasirengusi teikti efektyvius sprendimus. Bakalėjos kategorijos produktų gamintojas susidūrė su pakuotės iššūkiu, kuris jiems tapo dar sudėtingesnis, nes tarptautinė kompanija ieškojo universalaus sprendimo pritaikomo keliose rinkose.
Universalus prekybai paruoštas kartoninis perdengimas 2

Problema

Prekybos vietose konkurentų išstatomos prekės turi prekybai paruoštas pakuotes, kurios yra pritaikytos ir transportavimui. Tai konkurentams suteikia pranašumo: prekybos vietoms ir procesams pritaikytos pakuotės leidžia sumažinti salės darbuotojų laiko sąnaudas, veikti efektyviau.
Taip pat iššūkis, kad klientas neturi reprezentatyvios ir funkciškai pritaikytos pakuotės. O esamas transportavimo sprendimas neatitinka naujų prekybos reikalavimų. Situaciją komplikuoja tai, kad produktai parduodami tiek tradicinėje prekyboje, tiek didžiuosiuose prekybos centruose, kur ženkliai skiriasi prekybinių lentynų gylis. Nepritaikytoje pakuotėje esantys gaminiai lentynose dažnai pastumiami į šoną, apvirsta, dėl to kenčia prekės ženklo įvaizdis, produkto matomumas, atitinkamai mažėja pardavimai.

Sprendimas

Flexpro dizainerių komanda sukūrė kartoninį lentynų perdengimą (tray) vienam „veidui“ užtikrinti maksimalų ir patogų produkto eksponavimą bei prieinamumą lentynoje, išlaikyti reikiamą prekės ženklo įvaizdį. 

  • Perdengimas surenkamas rankomis, nereikia jokio klijavimo ar kitų papildomų priemonių. 
  • Perdengimas turi perforacijas galinėje dalyje, kurias nuplėšus, galima reguliuoti gaminio gylį ir taip prekybos vietose pritaikyti prie skirtingo lentynų gylio.
  • Perdegimas su aukščiausios kokybės ofseto spauda, kuri perteikia smulkiausius prekės ženklo spalvos niuansus ir išsiskiria šalia kitų konkurentų vienos ar trijų spalvų flekso pakuočių.
  • Sukurtas tarpinis sprendimas pereinant nuo transportavimo dėžių iki prekybai paruoštų pakuočių.

Sprendimo specifikacijos

1,5 mm E bangos gofro kartonas

Ofseto spauda

Perforacijos

Nuotraukų galerija