Universalus prekybai paruoštas kartoninis stendas

Kompanija, maisto produktų gamintoja, susidūrė su įvairialypiu iššūkiu: neranda patikimo produktų išstatymo prekybos vietose, tai naujas prekės ženklas, todėl reikia ne tik funkcionalaus, bet ir estetinio sprendimo.
Universalus prekybai paruoštas kartoninis stendas 4

Problema

Kompanijos produktai skysti, sunkūs, turimi išstatymo sprendimai netinka, neefektyvūs, kelia riziką produkto patrauklumui prekybos vietose. Jos taip pat įvairios: mažose parduotuvėse produktai išstatomi lentynose, į didelius prekybos centrus su gaminiu įmanoma patekti tik naudojant kartoninius stendus ant plastikinių palečių. 

Efektyviai veiklai būtina sumažinti skirtingų pakavimo priemonių spektrą. Kiekvienam potencialiam partneriui gaminti vis kitokias transportavimo ir išstatymo priemones reiškia didinti veiklos sąnaudas.

Svarbu, kad naujas prekės ženklas į rinką ateitų turėdamas ne tik funkcionalų, bet ir paveikų estetinį sprendimą. 

Kliento turimi standartiniai pakavimo sprendimai parodė, kad yra neefektyvūs, nepadeda naujam prekės ženklui pritraukti pirkėjų dėmesį.

Sprendimas

„Flexpro“ komanda klientui sukūrė daugiafunkcinį kartoninį prekybai paruoštą stendą

Individualiai sukurtas ir pagamintas kartoninis stendas susideda iš:

 • Transportavimo dėžių su rankenomis, skirtukais, dangčiais ir perforacijomis priekyje produktų atidengimui. Šios dėžės gali būti naudojamos kaip transportinės arba kaip lentynos displėjai dedami į prekybinę lentyną su arba be „karūnos“ (toperio).
 • Apsauginio apvalkalo apsaugančio dežės transportavimo metu, apsaugančio spaudą nuo fizinio pažeidimo. Apvalkalas turi perforaciją, kuri atidengia priekinę dalį, kai dėžės sustatomos viena ant kitos ir veikia kaip kartoninis stendas.
 • Visas komplektas gali būti statomas ant plastikinės paletės arba tiesiog ant grindų priklausomai nuo to, kiek laiko norima turėti išstatymą ir kokie prekybos vietos reikalavimai. Viena konstrukcija – daug galimybių:
  • tik transportavimui
  • naudoti kaip prekystalio displėjų ar RTR pakuotę
  • naudoti kaip surenkamą stendą
  • naudoti kaip stendą, kuris transportuojamas su visais produktais ant paletės

Spauda

 • Transportavimo dėžės atspausdintos flekso spauda – ekonomiškas variantas gaminant didelį kiekį transportavimo dėžių.

 • Siekiant lankstumo, greičio, norint pritaikyti prie eksporto rinkų (vertimai į vietinę kalbą, prekių ženklinimo reikalavimų užtikrinimas) apsauginiam apvalkalui ir toperiui parinkta skaitmeninė UV spauda. Atsiradus naujam partneriui ar naujai eksporto rinkai galima greitai atspausdinti atskiras detales, prisitaikant prie pirkėjų poreikių ir reikalavimų.  

Sprendimo specifikacijos

Įvairių storių gofro kartonas

Flekso ir skaitmeninė UV spauda

Perforacijos

Plastikinė paletė

Nuotraukų galerija