Pakavimo dėžės

Logistikai ir transportavimui skirti kartono sprendimai, pakavimo dėžės išgyvena renesansą, kuriam įtakos turėjo elektroninės prekybos sprogimas. Nesvarbu, ar verslas gamina maisto produktus, ar virš-gabaritinę pramoninę įrangą, klientų lūkesčiai ir tvarumo reikalavimai kelia vis didesnius iššūkius pakavimui. Pakavimo dėžės gali tapti atskiru komunikacijos ir kliento patirties formavimo kanalu.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

Siuntoms ir e-commrce 600x337 black tint

Siuntoms ir e-komercijai

Mūsų patirtis e-komercijos rinkoje padės surasti unikalų sprendimą Jūsų verslo augimui. Suvaldyti didėjantį siuntų kiekį patikimu tiekimu ir efektyviais sprendimais taupančiais laiką. Sumaniai standartizuoti pozicijas maksimaliai ekonomijai neprarandant galimybės panaudoti dėžutes kaip komunikacinį plotą klientui. Kurti vieningą patirtį klientui.
transportavimo dėžės 600x337 black tint

Transportavimo Dėžės

Padedame klientams sukurti efektyvią produktų paletizaciją, išdėstymą transportuojant, taip mažinant CO2 pėdsaką ir taupant kaštus. Lengviname pakavimo procesus, siūlydami standartines ir individualios konstrukcijos dėžes su įvairių tipų spaudos galimybe – skaitmeninė spauda, ofsetinė ar flekso spauda.
Industrinė pakuotė 600x337 black tint

Industrinė Pakuotė

Specialūs įdėklai, spauda viduje ir kitos kūrybiškos transportavimo pakuotės idėjos pagerina produkto ir prekės ženklo suvokimą. Siuntų dėžių kokybė, funkcionalumas, patvarumas yra  svarbi B2B verslo dalis, pritaikant pakuotę bet kokiems siunčiamiems, gabenamiems produktams. Sukursime ir pakuotę, ir įdėklų bei apsaugų kartoninius plastikinių užpildų pakaitalus.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

REKLAMOS GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

PRODUKTAI
Dėžės su Paruošta Lipnia Juosta

Dėžės su Paruošta Lipnia Juosta

Paspartinkite pakavimo procesus ir pagerinkite kliento išpakavimo patirtį naudodami mūsų siuntų dėžes su paruošta lipnia juosta uždarymui ir nuplėšimo juostele. Panaudokite mūsų platų spaudos technologijų sektrą ir išskirkite savo elektroninės prekybos pakuotę. Tvirtas gofro kartonas užtikrina, kad jūsų prekės saugiai pasieks jūsų klientą.  
Didelio Formato Industrinės Pakuotės

Didelio Formato pakuotės

Pakavimo sprendimai skirti didelių gabaritų produktams ir kroviniams apsaugoti. Paletinės dėžės ir apjuosimai, dangčiai ir perdengimai saugiam transportavimui ant euro, 1/2 ar 1/4 dydžio palečių. Galima komplektuoti su kartoninėmis paletėmis. Kartoninių apvalkalų ir insertų dėka sumažiname pakavimui ir transportavimui naudojamo plastiko kiekį.
Insertai, Įdėklai. Apsaugos

Insertai ir apsaugos

Mūsų produktų kūrimo skyriaus dizaineriai suprojektuos Jūsų pakuotei reikalingus insertus ir apsaugas. Insertai gali atlikti kelias svarbias funkcijas – apsaugoti produktus nuo dūžių, stabilizuoti ir apsaugoti nuo susimaišymo kelis produktus, vizualiai, bei estetiškai išdėlioti pakuotėje. Nuo standartinių gofro kartono elementų iki kompozitinių sprendimų su spauda.
Klijuojamos Siuntų Dėžės

Klijuojamos Siuntų Dėžės

Universalus, patvarus, ekologiškas ir plačiai pritaikomas pakavimo sprendimas. Galite rinktis iš rudo arba balto gofro kartono. Esant poreikiui pritaikysime reikiamą spaudos būdą Jūsų žinutei perteikti. Pakuotės greitai susirenka ir patikimai užsiklijuoja lipnia juosta. Jeigu pakuojate ir siunčiate itin daug prekių, rekomenduojame naudoti pakuotes su greito surinkimo dugnu.     
Transportavimo Pakuotės

Perkraustymo ir dokumentų dėžės

Jeigu planuojate persikraustyti arba reikalingas sprendimas laikinam daiktų laikymui gofro kartono dėžės yra dažniausias pasirinkimas. Standartinių matmenų dėžės klijuojamos lipnia juosta arba su specialiais dangčiais pakartotiniam naudojimui. Siūlome tiek vienkartines dėžės, tiek pakuotes ilgesniam daiktų laikymui.
Surenkamos Siuntų Dėžės

Surenkamos Siuntų Dėžės

Populiariausio tipo pakuotės siuntoms kurjeriais, kurios gali padidinti Jūsų verslo žinomumą ir suteikti profesionalią išvaizdą sumaniai panaudojus spaudos galimybes. Pagalvokite ir apie vienpusę vidinę spaudą, kuri suteikia „wow” efektą atidarius pakuotę. Šios dėžutės atitinka standartinį FEFCO 0427 pakuotės formatą, tačiau galime suprojektuoti ir kitokio tipo siuntų dėžutę.  

Pateikti produktai neapriboja mūsų galimybių. Išsirinkite norimą konstrukciją iš FEFCO ar ECMA katalogo arba kreipkitės į Flexpro. Mes sukursime Jums unikalią pakuotę, geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius