Neabejojame savo sėkme tarptautinėje parodoje „ProSweets“ Kelne, Vokietijoje

Neabejojame savo sėkme tarptautinėje parodoje „ProSweets“ Kelne, Vokietijoje

2022 metus pradėsime dalyvavimu tarptautinėje saldainių ir konditerijos gamintojų ir tiekėjų parodoje Kelne, Vokietijoje. Gilus industrijos žinojimas, patirtis ir pastarojo meto inovacijos leidžia mums tikėtis sėkmės ir susidomėjimo potencialių klientų akyse. Parodoje pateiksime savo paslaugų kompleksą: nuo idėjos iki įgyvendinimo, viskas, ko reikia konditerijos gamintojams per visą maisto produktų gyvavimo ciklą. Pasitikime mūsų įmonėje įdiegta pažangia spaudos technologija, efektyviu dizaino procesu ir gamybos galimybėmis, o klientams turime vertės pasiūlymą: kokybiški pakuotės ir reklamos prekybos vietose gaminiai, tvari pakuotė logistikos ciklui ir viskas iš vienų rankų.

Paroda "ProSweets" 2022

„ProSweets Cologne“ Vokietijoje yra renginys, kuriame privalo dalyvauti visos saldumynų ir užkandžių pramonės įmonės. Kasmetinė tiekėjų mugė Kelne jau seniai išgarsėjo tarptautiniu mastu. Jokioje kitoje šios pramonės mugėje nėra tiek daug dalyvių, atstovaujančių įvairiems saldumynų ir užkandžių pramonės produktų segmentams, pradedant pakavimo technologija, baigiant žaliavomis ir baigiant šaldymo ir oro kondicionavimu.

prosweets logotipas

Mes, kaip Baltijos šalių spaudos ir pakuotės gamybos lyderis, žinome, jog pakuotė gali būti lemiama, ar prekė perkama. Taigi pakuotės dizainas ir pakavimo medžiagos yra svarbus konkurencinis veiksnys užkandžių ir saldumynų gamintojams. ProSweets Cologne yra puiki platforma naujoviškoms, individualioms pakuotėms ir medžiagoms pristatyti.

www.flexpro.lt

https://www.prosweets.com