Paslaugos

“Viskas iš vienų rankų“ – Flexpro darbo principas su klientais. Vienas užsakymas ir visas paslaugų spektras iki galutinio rezultato Jums be rūpesčių. Reikiamam POSM gaminiui ar pakuotei parinksime tinkamas medžiagas, sukursime techninį bei grafinį dizainą, pagaminsime, pritaikant plačias spaudos galimybes, ir pristatysime į vietą. Su Flexpro Jūs taupote laiką ir pinigus, Jūsų komandai nereiks spręsti techninių klausimų – pasitikėkite mūsų sukaupta industrijos patirtimi bei know-how. Kompleksinės paslaugos optimaliam rezultatui.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

SANDĖLIAVIMAS, DISTRIBUCIJA, LOGISTIKA

Techninis dizainas – tai POSM priemonių, pakuočių, kitų spaudos gaminių projektavimo ar tobulinimo paslauga. Mes rasime unikalų sprendimą, atitinkantį funkcinius, estetikos, tvarumo, logistikos, prekės ženklo ir išskirtinumo reikalavimus.

Pakuotės grafiniu dizainu mūsų komanda užtikrina, jog vizualiai patrauklus ir paveikus vaizdas suteiks konkurencinį pranašumą. POSM priemonių grafinis dizainas pritraukia dėmesį, žadina susidomėjimą ir didina pardavimus Jūsų prekybos vietoje.

Efektyviai valdydami įvairių sričių tiekėjus mes klientams siūlome itin platų paslaugų ir technologijų spektrą, aukštos kokybės produktus, kartu sumažindami Jūsų išlaidas ir riziką. Patirtis ir industrijos know-how leidžia mums pateikti efektyvius sprendimus: nuo medžiagų parinkimo iki unikalių spaudos galimybių.

Jūsų spaudos gaminiai laiku pasieks numatytą paskirties vietą, o esant poreikiui pagamintus produktus sandėliuosime ir pristatysime tada, kai jų reikia. Užtikrinsime Jūsų promo kampanijos sėkmingą startą paskirstydami spaudos ar pakuotės produktus į skirtingas pardavimo vietas tą pačią dieną.

Leiskite profesionalams pasirūpinti jūsų iššūkiais!