Reklama horeca sektoriui

Vartotojai maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas visų pirma perka akimis. Sužadinkite apetitą ir nukelkite savo klientus į tą nepaprastą akimirką su aukštos raiškos ir kokybės spaudos produktais.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

iejimo zona

Įėjimo zona

Būkite pirmi – pasitikite vartotoją įėjimo zonoje. Turime sprendimų nuo grindų iki lubų, kurių pagalba klientas ieškos Jūsų produkto viso apsipirkimo parduotuvėje metu. Išnaudokite plačiaformatės spaudos teikiamas galimybes didelio formato komunikaciniams plotams.
Langai-ir-vitrinos-horeca-sektoriuui-600x337-black-tint

Langai ir Vitrinos

Formuokite prekybos vietos identitetą su efektyviais plačiaformatės spaudos sprendimais ir dekoracijomis. Atkreipkite pirkėjų dėmesį ir jie sugrįš. Sinchronizuokite savo pardavimo skatinimo veiksmus su aukštos kokybės plakatais, lipdukais ir dekoracijomis.
Kasos-ir-baro-zona-horeca-sektoriui-600x337-black-tint

Kasų ir baro zona

Laikas prie kasų ar baro – impulsinių sprendimų ir pirkimų metas. Išnaudokite šią vietą ir laiką pažinčiai su Jūsų produktu. Mes vizualiomis priemonėmis, kurios tęsia nuoseklią prekės ženklo komunikaciją, padėsime Jums kovoti už lankytojų dėmesį.
Maitinimo-zona-horeca-sektoriui-600x337-black-tint

Maitinimo zona

Esate arčiausiai potencialaus vartotojo: kūrybingi, patrauklūs ir įtaigūs sprendimai, kokybiškos spaudos priemonės ne tik formuos palankų įspūdį apie Jūsų prekės ženklą, tai unikali galimybė pateikti aktualią informaciją, skatinančią neatidėlioti ir įsigyti Jūsų paslaugą ar produktą.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

PRODUKTAI
FlexPro Reklama Atidaromiems varteliiams

Atidaromiems Varteliams

Užmaunamos ar pritvirtinamos tūrinės gofro ar grafinio kartono dekoracijos įvairių tipų atidaromiems įėjimo varteliams. Paprastas įrengimas ir aiški komunikacija dar prieš klientams patenktant į prekybos vietą.
Reklama Grindų lipdukams

Grindų Lipdukai

PVC lipdukai klijavimui ant visų tipų kietųjų grindų dangų. Atsparūs mechaniniam poveikiui. Gaminami standartinių keturkampio ar apskritimo formų, tačiau gali būti ir figūriškai išpjaustyti.
Ilgalaikės nuorodos

Ilgalaikės Nuorodos

Plokštumos su spauda naudojamos ilgalaikei vidaus komunikacijai ir prekybos vietos ženklinimui. Nuorodos pastatomos, klijuojamos ar pakabinamos. Naudojamas įvairių tipų plastikas.
Informaciniai Pakabukai

Informaciniai Pakabukai

Kabliukais ar vakuminiais laikikliais tvirtinami pakabukai klientų informavimui apie darbo laiką, pertraukas. Galimas panaudojimas komunikacijai ir pardavimų skatinimui netipinėse vietose.
Informaciniai stovai

Informaciniai stovai

Standartinių ir unikalių formų stovai komunikacijai įvairiuose vietose. Lengvos konstrukcijos greitam surinkimui, patogiam transportavimui. Naudojamas grafinis, gofro kartonas arba plastikas.
Informaciniai stoveliai

Informaciniai Stoveliai

Stoveliai naudojami komunikacijai maitinimo, apgyvendinimo ir klientų aptarnavimo vietose ant stalų, prie kasų, aptarnavimo zonose. Galimos įvairios konstrukcijos iš kartono ar plastiko.
Kainų etiketės

Kainų Etiketės

Standartinės ir unikalių formų kainų etiketės aiškesnei kainos komunikacijai. Išskirkite savo pasiūlymą aiškiai matoma kainodara. Naudojamas plastikas, sintetinis popierius ar grafinis kartonas.
Karuliai

Karuliai

Kabančios komunikacinės kortelės dažniausiai klijuojamos prie prekybinių lentynų. Tvirtinamos lanksčiomis plastikinėmis kojelėmis. Karuliai atkreipia pirkėjų dėmesį ir traukia prie jūsų pasiūlymo.
Lipdukai

Lipdukai

Lipdukai įvairiausių plokštumų dekoravimui. Vitrinoms, langams, metaliniams paviršiams. Skaidrūs, dvipusiai, ilgo ir trumpo naudojimo. Nuo kelių centimetrų iki kelių metrų klijavimo paviršiams padengti.
Monitorių dekoracijos

Monitorių Dekoracijos

Rėmeliai, kampai ir laisvų formų dekoracijos su spauda skirtos monitorius panaudoti kaip reklaminį plotą. Kasos yra puiki vieta pasiūlyti papildomas paslaugas ar pateikti specialų pasiūlymą.
Plakatai

Plakatai

A5-A0 formato plakatai pakabinamoms sistemoms, laikikliams, šviesdėžėms, kainų rėmeliams ir stoveliams. Tekstilė, popierius, kartonas ir plastikas. Vienpusė ir dvipusė spauda mažiems ir dideliems tiražams.
Plakatai varteliams

Plakatai Varteliams

Vertikalaus formato plakatai dedami į visų tipų tam skirtus saugos vartelius. Plakatai skirti ir įprastiems, ir su įmontuotu apšvietimu varteliams. Puiki priemonė panaudoti papildomus plotus komunikacijai.
Prekystalio stoveliai

Prekystalio stoveliai

Universali priemonė papildomam prekių išstatymui nedidelio formato prekybos vietose. Tvarkingas prekių išdėstymas, papildomas plotas prekės ženklo komunikacijai. Naudojamas gofro kartonas.
Vartelių Dekoracija

Vartelių dekoracijos

Stačiakampio ar elipsės formos užmaunamos ir ant grindų pastatomos dekoracijos. Gaminami pagal pageidaujamus išmatavimus ir tinka bet kokiems varteliams. Naudojamas gofro arba grafinis kartonas.

STANDOUT PRINT

STANDOUT PRINT tai spaudos užsakymų savitarnos platforma, kuria paprasta ir lengva naudotis klientams, norintiems greitai ir efektyviai gauti geidžiamą spaudos gaminį.

STANDOUT PRINT spaudos produktus be didelių pastangų užsisakys smulkaus verslo savininkas, marketingo agentūros vadybininkas ar visa jo komanda. 

PATIKRINTI RINKOJE SPRENDIMAI

LANKSTUS PRODUKTŲ KONFIGŪRAVIMAS

UŽSAKYMŲ ISTORIJA IR SEKIMAS

SPAUDOS PROFESIONALŲ PAGALBA

SKAIDRI KAINODARA IR PRISTATYMO TERMINAI

Pateikti produktai neriboja mūsų galimybių. Jeigu turite specifinių poreikių savo pardavimų kanalui, susisiekite su Flexpro specialistais. Sukursime unikalią priemonę Jūsų prekės ženklo komunikacijai ir pardavimų skatinimui.