reklama mažmeninės prekybos vietoms

Nenutrūkstama, nuosekli ir įtaigi prekės ženklo komunikacija – efektyvūs  sprendimai skirti mažmenai. Atsakomybė ir tvarumas  – lengvas reklamos priemonių perdirbimas ir utilizavimas. Naudojamos vienos efektyviausių ir tvariausių medžiagų – stiprinamas vartotojų pasitikėjimas Jūsų prekės ženklu.  Mes užtikriname : Jūsų produktai bus matomi, saugūs ir verti pasitikėjimo.

SPRENDIMŲ GRUPĖS

Išstatymų zona - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Išstatymų zona

Išstatymo zonos yra pagrindinė vieta, kur patogus ir įtaigiai apipavidalintas lentyninis ar paletinis išstatymas patrauks pirkėjo dėmesį, augins vartotojų srautą. Jeigu tik startuojate su mažmeninių tinklų rinkodara, tai yra vieta, nuo kurios turėtumėte pradėti.
Prekių lentynos mažmeninės prekybos vietoje

Prekybinės Lentynos

Produkto pasirodymas lentynoje negarantuoja greitų pardavimų. Dėl vartotojų dėmesio kovojate su pasirinkimo įvairove, alternatyvų gausa, konkurentų aktyvumu. Pasinaudokite mūsų patirtimi patraukiant pirkėjų dėmesį ir išskiriant Jūsų produktus lentynose.
Kasos - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Kasos

Laikas prie kasų – impulsinių sprendimų ir pirkimų metas. Išnaudokite šią vietą ir laiką pažinčiai su Jūsų produktu. Mes vizualiomis priemonėmis, kurios tęsia nuoseklią prekės ženklo komunikaciją, padėsime Jums susidomėjimą paversti pirkimu.
Šaldytuvai - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Šaldytuvai

Šaldytuvai mažiausiai išnaudojama prekybos vieta komunikacijai. Nepamirškite, kad šaldytų produktų zoną galima išnaudoti efektyviai ir patraukliai reklamai. Mūsų naudojamos naujausios medžiagos suteikia atsparumą drėgmei ir žemai temperatūrai.
Įėjimo zona - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Įėjimo zona

Būkite pirmi – pasitikite vartotoją įėjimo zonoje. Turime sprendimų nuo grindų iki lubų, kurių pagalba klientas ieškos Jūsų produkto viso apsipirkimo parduotuvėje metu. Išnaudokite plačiaformatės spaudos teikiamas galimybes didelio formato komunikaciniams plotams.
Langai ir vitrinos - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Langai ir Vitrinos

Formuokite prekybos vietos identitetą su efektyviais plačiaformatės spaudos sprendimais ir dekoracijomis. Atkreipkite pirkėjų dėmesį ir jie sugrįš. Sinchronizuokite savo pardavimo skatinimo veiksmus su aukštos kokybės plakatais, lipdukais ir dekoracijomis.

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

PRODUKTAI
FlexPro Reklama Atidaromiems varteliiams

Atidaromiems Varteliams

Užmaunamos ar pritvirtinamos tūrinės gofro ar grafinio kartono dekoracijos įvairių tipų atidaromiems įėjimo varteliams. Paprastas įrengimas ir aiški komunikacija dar prieš klientams patenktant į prekybos vietą.
Reklama Grindų lipdukams

Grindų Lipdukai

PVC lipdukai klijavimui ant visų tipų kietųjų grindų dangų. Atsparūs mechaniniam poveikiui. Gaminami standartinių keturkampio ar apskritimo formų, tačiau gali būti ir figūriškai išpjaustyti.
Ilgalaikės nuorodos

Ilgalaikės Nuorodos

Plokštumos su spauda naudojamos ilgalaikei vidaus komunikacijai ir prekybos vietos ženklinimui. Nuorodos pastatomos, klijuojamos ar pakabinamos. Naudojamas įvairių tipų plastikas.
Informaciniai Pakabukai

Informaciniai Pakabukai

Kabliukais ar vakuminiais laikikliais tvirtinami pakabukai klientų informavimui apie darbo laiką, pertraukas. Galimas panaudojimas komunikacijai ir pardavimų skatinimui netipinėse vietose.
Informaciniai stovai

Informaciniai stovai

Standartinių ir unikalių formų stovai komunikacijai įvairiuose vietose. Lengvos konstrukcijos greitam surinkimui, patogiam transportavimui. Naudojamas grafinis, gofro kartonas arba plastikas.
Informaciniai stoveliai

Informaciniai Stoveliai

Stoveliai naudojami komunikacijai maitinimo, apgyvendinimo ir klientų aptarnavimo vietose ant stalų, prie kasų, aptarnavimo zonose. Galimos įvairios konstrukcijos iš kartono ar plastiko.
Kainų etiketės

Kainų Etiketės

Standartinės ir unikalių formų kainų etiketės aiškesnei kainos komunikacijai. Išskirkite savo pasiūlymą aiškiai matoma kainodara. Naudojamas plastikas, sintetinis popierius ar grafinis kartonas.
Karuliai

Karuliai

Kabančios komunikacinės kortelės dažniausiai klijuojamos prie prekybinių lentynų. Tvirtinamos lanksčiomis plastikinėmis kojelėmis. Karuliai atkreipia pirkėjų dėmesį ir traukia prie jūsų pasiūlymo.
konteineriniai stendai

Konteineriniai stendai

Priemonės produktams išstatyti prekybos centre. Puikiai tinka biriems ar nedidelio formato produktams, taip pat buteliukams. Pakelia produktus patogiame aukštyje paimti klientui.
Lentyniniai Stendai

Lentyniniai stendai

Universaliausia pagal panaudojimą priemonė produktų išstatymui prekybos vietose. Greitas surinkimas, efektyvi užkrova į užimamą plotą, didelis plotas pardavimo žinutei perteikti spaudos pagalba.
Lentynų dekoracijos

Lentynų Dekoracijos

Plokštumos su spauda skirtos prekybinių lentynų šonams ar galams dekoruoti. Įvairūs tvirtinimo būdai ir medžiagos ilgalaikei bei trumpalaikei komunikacijai. Naudojamas gofro kartonas arba plastikas.
Lentynų skirtukai

Lentynų Skirtukai