reklama mažmeninės prekybos vietoms

Nenutrūkstama, nuosekli ir įtaigi prekės ženklo komunikacija – efektyvūs  sprendimai skirti mažmenai. Atsakomybė ir tvarumas  – lengvas reklamos priemonių perdirbimas ir utilizavimas. Naudojamos vienos efektyviausių ir tvariausių medžiagų – stiprinamas vartotojų pasitikėjimas Jūsų prekės ženklu.  Mes užtikriname : Jūsų produktai bus matomi, saugūs ir verti pasitikėjimo.

Iejimo Zona Mazmenines Prekybos Vietoms 600x337 Black Tint Po9gt1b1sd8nyfygmr94wd48k8ouzdy5ybvvfcn5ey

Mažmeninės prekybos
vietoms

Mūsų spaudos produktai Jūsų pirkėjui padės lengviau surasti produktus prekybos vietoje, leis pastebėti naujoves ir greitai priimti sprendimą. Mes padėsime, kad Jūsų žinutės klientą pasitiktų  tik įžengus į parduotuvę ir išlydėtų sumokėjus už pirkinius.

Lentynos Klientu Aptarnavimo Vietoms 600x337 Black Tint Pobddwaciwxaf1ss7xojzcte9zzofj5k21ztn81eei

klientų aptarnavimo
vietoms

Viena iš pagrindinių klientų aptarnavimo vietų funkcijų yra papildomas paslaugų ir prekių pardavimas. Pateikite aktualius pasiūlymus savo klientams.  Sukurkite inovacijų ir pokyčių atmosferą su pastoviai atsinaujinančia vizualia komunikacija.

Horeca

horeca sektoriui

Vartotojai maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas visų pirma perka akimis. Sužadinkite apetitą ar nukelkite savo klientus į tą nepaprastą akimirką su aukštos raiškos ir kokybės spaudos produktais, kurie pasieks klientą kiekviename žingsnyje.

KUR PRITAIKOMOS POSM PRIEMONĖS?

Išstatymų zona - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Išstatymų zona

Išstatymo zonos yra pagrindinė vieta, kur patogus ir įtaigiai apipavidalintas lentyninis ar paletinis išstatymas patrauks pirkėjo dėmesį, augins vartotojų srautą. Jeigu tik startuojate su mažmeninių tinklų rinkodara, tai yra vieta, nuo kurios turėtumėte pradėti.
Prekių lentynos mažmeninės prekybos vietoje

Prekybinės Lentynos

Produkto pasirodymas lentynoje negarantuoja greitų pardavimų. Dėl vartotojų dėmesio kovojate su pasirinkimo įvairove, alternatyvų gausa, konkurentų aktyvumu. Pasinaudokite mūsų patirtimi patraukiant pirkėjų dėmesį ir išskiriant Jūsų produktus lentynose.
Kasos - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Kasos

Laikas prie kasų – impulsinių sprendimų ir pirkimų metas. Išnaudokite šią vietą ir laiką pažinčiai su Jūsų produktu. Mes vizualiomis priemonėmis, kurios tęsia nuoseklią prekės ženklo komunikaciją, padėsime Jums susidomėjimą paversti pirkimu.
Šaldytuvai - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Šaldytuvai

Šaldytuvai mažiausiai išnaudojama prekybos vieta komunikacijai. Nepamirškite, kad šaldytų produktų zoną galima išnaudoti efektyviai ir patraukliai reklamai. Mūsų naudojamos naujausios medžiagos suteikia atsparumą drėgmei ir žemai temperatūrai.
Įėjimo zona - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Įėjimo zona

Būkite pirmi – pasitikite vartotoją įėjimo zonoje. Turime sprendimų nuo grindų iki lubų, kurių pagalba klientas ieškos Jūsų produkto viso apsipirkimo parduotuvėje metu. Išnaudokite plačiaformatės spaudos teikiamas galimybes didelio formato komunikaciniams plotams.
Langai ir vitrinos - mažmeninės prekybos vietoms 600x337 black tint

Langai ir Vitrinos

Formuokite prekybos vietos identitetą su efektyviais plačiaformatės spaudos sprendimais ir dekoracijomis. Atkreipkite pirkėjų dėmesį ir jie sugrįš. Sinchronizuokite savo pardavimo skatinimo veiksmus su aukštos kokybės plakatais, lipdukais ir dekoracijomis.

PASLAUGOS

INDIVIDUALUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

GRAFINIO IR TECHNINIO DIZAINO PASLAUGOS

GAMYBA IR SUBRANGOS VALDYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS IR PASKIRSTYMAS

ĮGYVENDINTI POSM PROJEKTAI

ATSILIEPIMAI

POSM PRIEMONĖS
FlexPro Reklama Atidaromiems varteliiams

Atidaromiems Varteliams

Užmaunamos ar pritvirtinamos tūrinės gofro ar grafinio kartono dekoracijos įvairių tipų atidaromiems įėjimo varteliams. Paprastas įrengimas ir aiški komunikacija dar prieš klientams patenktant į prekybos vietą.
Reklama Grindų lipdukams

Grindų Lipdukai

PVC lipdukai klijavimui ant visų tipų kietųjų grindų dangų. Atsparūs mechaniniam poveikiui. Gaminami standartinių keturkampio ar apskritimo formų, tačiau gali būti ir figūriškai išpjaustyti.
Ilgalaikės nuorodos

Ilgalaikės Nuorodos

Plokštumos su spauda naudojamos ilgalaikei vidaus komunikacijai ir prekybos vietos ženklinimui. Nuorodos pastatomos, klijuojamos ar pakabinamos. Naudojamas įvairių tipų plastikas.
Informaciniai Pakabukai

Informaciniai Pakabukai

Kabliukais ar vakuminiais laikikliais tvirtinami pakabukai klientų informavimui apie darbo laiką, pertraukas. Galimas panaudojimas komunikacijai ir pardavimų skatinimui netipinėse vietose.
Informaciniai stovai

Informaciniai stovai

Standartinių ir unikalių formų stovai komunikacijai įvairiuose vietose. Lengvos konstrukcijos greitam surinkimui, patogiam transportavimui. Naudojamas grafinis, gofro kartonas arba plastikas.
Informaciniai stoveliai

Informaciniai Stoveliai

Stoveliai naudojami komunikacijai maitinimo, apgyvendinimo ir klientų aptarnavimo vietose ant stalų, prie kasų, aptarnavimo zonose. Galimos įvairios konstrukcijos iš kartono ar plastiko.
Kainų etiketės

Kainų Etiketės

Standartinės ir unikalių formų kainų etiketės aiškesnei kainos komunikacijai. Išskirkite savo pasiūlymą aiškiai matoma kainodara. Naudojamas plastikas, sintetinis popierius ar grafinis kartonas.
Karuliai

Karuliai

Kabančios komunikacinės kortelės dažniausiai klijuojamos prie prekybinių lentynų. Tvirtinamos lanksčiomis plastikinėmis kojelėmis. Karuliai atkreipia pirkėjų dėmesį ir traukia prie jūsų pasiūlymo.
konteineriniai stendai

Konteineriniai stendai

Priemonės produktams išstatyti prekybos centre. Puikiai tinka biriems ar nedidelio formato produktams, taip pat buteliukams. Pakelia produktus patogiame aukštyje paimti klientui.
Lentyniniai Stendai

Lentyniniai stendai

Universaliausia pagal panaudojimą priemonė produktų išstatymui prekybos vietose. Greitas surinkimas, efektyvi užkrova į užimamą plotą, didelis plotas pardavimo žinutei perteikti spaudos pagalba.
Lentynų dekoracijos

Lentynų Dekoracijos

Plokštumos su spauda skirtos prekybinių lentynų šonams ar galams dekoruoti. Įvairūs tvirtinimo būdai ir medžiagos ilgalaikei bei trumpalaikei komunikacijai. Naudojamas gofro kartonas arba plastikas.
Lentynų skirtukai

Lentynų Skirtukai

Vertikalūs skirtukai, kurie tvirtinami prie prekybinių lentynų. Iš tolo matoma komunikacija vartotojo dėmesiui patraukti ir pardavimams skatinti. Galimas figūrinis apipjovimas unikalumui sukurti.
Lipdukai

Lipdukai

Lipdukai įvairiausių plokštumų dekoravimui. Vitrinoms, langams, metaliniams paviršiams. Skaidrūs, dvipusiai, ilgo ir trumpo naudojimo. Nuo kelių centimetrų iki kelių metrų klijavimo paviršiams padengti.
Monitorių dekoracijos

Monitorių Dekoracijos

Rėmeliai, kampai ir laisvų formų dekoracijos su spauda skirtos monitorius panaudoti kaip reklaminį plotą. Kasos yra puiki vieta pasiūlyti papildomas paslaugas ar pateikti specialų pasiūlymą.
Pakabinami Stoveliai

Pakabinami stoveliai

Itin universali priemonė, bet kokiai prekybos vietai. Dažniausiai vertikalaus formato stoveliai tvirtinami metaliniais kabliukais tose vietose, kur nėra galimybės pridėti papildomų produktų.
Paletinės Dekoracijos

Paletinės Dekoracijos

Dekoracijos formuojančios išskirtinę komunikaciją paletiniams išstatymams. Centrinės kolonos, kampai ir arkos. Dažnai kombinuojama su paletiniu apjuosimu pilnam ploto panaudojimui komunikacijai.
Paletiniai Apjuosimai

Paletiniai Apjuosimai

Dekoracijos skirtos apjuosti išstatytas ir viena ant kitos sudėtas paletes. Galima naudoti ruloninę medžiagą atsikerpant pagal poreikį arba sukomplektuoti reikiamo dyždio plokštumas su spauda.
Paletiniai Stovai

Paletiniai Stovai

Stovai, kurie patys suformuoja tvirtą pagrindą didelio formato išstatymui. Galimi įvairūs formatai nuo 1/4 paletės dydžio iki 4 palečių dydžio stovo. Papildomai naudojamos dekoracijos, 3D elementai.
Plakatai

Plakatai

A5-A0 formato plakatai pakabinamoms sistemoms, laikikliams, šviesdėžėms, kainų rėmeliams ir stoveliams. Tekstilė, popierius, kartonas ir plastikas. Vienpusė ir dvipusė spauda mažiems ir dideliems tiražams.
Plakatai varteliams

Plakatai Varteliams

Vertikalaus formato plakatai dedami į visų tipų tam skirtus saugos vartelius. Plakatai skirti ir įprastiems, ir su įmontuotu apšvietimu varteliams. Puiki priemonė panaudoti papildomus plotus komunikacijai.
Portalai ir Arkos

Portalai ir arkos

Didelio formato dekoracijos apipavidalinančios visą įėjimą į prekybos vietą arba įėjimą tarp lentynų eilių. Taip pat naudojamos ir renginiuose. Dekoracijos gaminamos iš gofro kartono arba plastiko.
Prekybai paruošti kartoniniai stendai displėjai su plastikine ar medine paleteFlexpro

Prekybai paruošti stendai

Kartoniai pakavimo, transportavimo ir išstatymo sprendimai puikiai tinkantys produktų gamintojams. Šie stendai skirti užkrauti produktus gamyboje ar sandėlyje, pervežti į reikiamą prekybos vietą ir išstatyti joje. Komplektuojami su plastikinėmis ar medinėmis paletėmis.
Prekystalio stoveliai

Prekystalio stoveliai

Universali priemonė papildomam prekių išstatymui nedidelio formato prekybos vietose. Tvarkingas prekių išdėstymas, papildomas plotas prekės ženklo komunikacijai. Naudojamas gofro kartonas.
Stendai - Parduotuvė

Stendai – Parduotuvė

Maksimaliai prekės ženklo komunikacijai ir nepamirštamai pirkėjo patirčiai sukurti naudojami didelio formato ištatymai. Įvairių vieno gamintojo produktų ar sezoninės kampanijos prekių ekspozicijai.
Vartelių Dekoracija

Vartelių dekoracijos

Stačiakampio ar elipsės formos užmaunamos ir ant grindų pastatomos dekoracijos. Gaminami pagal pageidaujamus išmatavimus ir tinka bet kokiems varteliams. Naudojamas gofro arba grafinis kartonas.
Pateikti produktai neriboja mūsų galimybių. Jeigu turite specifinių poreikių savo pardavimų kanalui, susisiekite su Flexpro specialistais. Sukursime unikalią priemonę Jūsų prekės ženklo komunikacijai ir pardavimų skatinimui.