Prekybai paruošti kartoniniai stendai – neišnaudota išstatymų ir eksporto priemonė 

Svarstote apie eksportą? Norite padėti esamiems prekybos partneriams parduoti jūsų produktus? O gal deratės su prekybos tinklu dėl produktų išstatymo galimybių?

Visais šiais atvejais transportuojami, prekybai paruošti stendai yra efektyvi, lengvai įrengiama bei utilizuojama pardavimo priemonė. Kartais kartoniniai stendai tampa ir vieninteliu būdu išstatyti savo prekes, kai lentynose naujiems produktams vietos nebėra.

  • Užsisakę standartizuotus stendus savo partneriams suteiksite visas reikalingas priemones produktų išstatymui;
  • Palengvinsite susitarimus dėl įėjimo į naują prekybos vietą, ypač jei produktams nėra vietos prekybinėse lentynose, o partneris leidžia išstatyti prekes tik ant palečių;
  • Gausite patogų įrankį, kuris padės atrasti ir įsilieti į naujas eksporto rinkas.

Sužinokite daugiau apie „Flexpro“ universalius, lengvai transportuojamus stendus bei mūsų teikiamas paslaugas.

prekybai paruošti transportuojami stendai

Platus standartizuotų modelių pasirinkimas 

Gaminant prekybai paruoštus stendus, svarbu atsižvelgti į daugybę galutinį rezultatą nulemiančių veiksmų – nuo konstrukcijos tvirtumo, pritaikomumo konkretiems produktams iki logistikos ir išstatymo niuansų.  „Flexpro“ jau daugiau nei dešimtmetį specializuojasi 3D POSM gamyboje, todėl patyrusi mūsų darbuotojų komanda gali padėti projektą įgyvendinti kokybiškai, greitai ir efektyviai.

Jūsų patogumui sukūrėme standartizuotus, lengvai transportuojamus stendus, kuriuos galime pristatyti tiek į Jūsų ar partnerių sandėlius, tiek ir tiesiai į prekybos vietą.  

Visi stendai gali būti su daline ar pilna spauda.

Nuo gamybos iki distribucijos sandėlio ar prekybos vietos  

Užtikriname, kad stendai bus pagaminti ir laiku pristatyti į reikiamą logistikos grandinės vietą: 

  • Logistikos grandinės pradžioje. Pristatome stendus į jūsų gamybos sandėlius, kur jie surenkami, užkraunami produktais ir paskirstomi į tolimesnes logistines grandis. 
  • Logistikos grandinės viduryje. Pristatome stendus į jūsų ar partnerio distribucijos sandėlius. Ten stendai užkraunami produktais bei paruošiami transportui į kitus logistikos taškus. 
  • Logistikos grandinės gale. Pristatome stendus tiesiai į prekybos taškus ar pas jūsų prekių priežiūros partnerį, kuris įsipareigoja surinkti stendus prekybos vietose ir užkrauti juos produktais.