Kokybiškos dovanų pakuotės greitai: stilingos dėžutės ir patvarūs maišeliai jau „Flexpro“ sandėlyje

Jei norite, kad produktai, produktų rinkiniai ar korporatyvinės dovanos paliktų neišdildomą pirmąjį įspūdį, skirkite dėmesio pakuočių kokybei. Su „Flexpro” jūs galite sutaupyti laiko užsisakydami naudojimui jau paruoštų, aukštos kokybės dovanų maišelių ir dėžučių arba susikurti unikalų pakavimo sprendimą.

Mes žinome, koks įtemptas gali būti prieškalėdinis laikotarpis. Ypač – mažmenininkams ir korporatyvinio sektoriaus darbuotojams. Todėl stilingos, patvarios, populiariausių dydžių dovanų dėžutės ir maišeliai jau mūsų sandėliuose, laukia jūsų. Reikia logotipo? Galime greitai uždėti.

Mūsų dovanų dėžutės ir maišeliai yra:

  • Rinkoje populiariausių dydžių;
  • Skoningi, šventiški, skirtingų spalvų ir dizainų;
  • Gali būti su individualia spauda;
  • Išsiskiria patvarumu ir kokybe.

Pasirenkite šventiniam sezonui be streso

Unikalūs dovanų pakuočių sprendimai leidžia pilnai atspindėti prekės ženklo ar įmonės vizualinį identitetą, tačiau jų užsakymas ir pagaminimas užtrunka. Tuo metu jau paruoštos dovanų pakuotės dažnai atrodo pernelyg pigiai, nepatvariai, jų stilius ar dydis nedera prie konkretaus produkto, kurį norite įpakuoti.

Kai dovanų pakuotės sprendimo reikia greitai, kokybė paprastai nueina į antrą planą. Tačiau taip neturi būti: „Flexpro“ spaustuvėje pagaminti tvirti popieriniai dovanų maišeliai, spalvingos gofro kartono dėžutės bei prabangios knyginio kartono dovanų dėžutės puikiai tinka pardavimui prekybos vietose, e-komercijai, produktų ar jų rinkinių pakavimui, korporatyvinėms dovanoms. Jos leidžia suderinti kokybę ir greitį bei jūsų klientams pasiūlyti kokybišką, gerą įspūdį paliekančią pakuotę:

naudoti paruoštos rigid knyginio kartono dėžutės

Knyginio (rigid) kartono baltos ir juodos dėžutės su magnetiniu uždarymu yra itin tvirtos, kuria dovanai papildomą įspūdį.

naudoti paruoštos gofro kartono dėžutės

Įsigykite mėlynas, raudonas ar juodas gofro kartono dėžutes, kurios puikiai tiks stilingai pateikti produktus ir jų rinkinius. Gali būti ir su įmontuotu plastikiniu langeliu subtiliam turinio eksponavimui.

naudoti paruošti dovanų maišeliai

Visada populiarūs dovanų maišeliai išsiskiria kokybe: tvirtas popierius ir prabangos įspūdį kuriantys raišteliai.