FLEXPRO plakatai skleidžia žinią apie Sengirės fondą

FLEXPRO plakatai skleidžia žinią apie Sengirės fondą

Miestų gatves papuošė įspūdingi plakatai, kurie patraukliai ir įtaigiai atkreipia žmonių dėmesį į senųjų miškų išsaugojimą. Taip prisidėjome prie  puikio iniciatyvos – pagaminome ir padovanojome plačiaformatės spaudos plakatus, kviečiančius paremti Sengirės fondą.

Mūsų kompanijoje tvarumas, atsakingas elgesys su ribotais gamtos ištekliais yra neatsiejama darbo ir kultūros dalis. Todėl kaip sąmoningi piliečiai ir atsakingo verslo atstovai negalime likti abejingi grėsmę mūsų aplinkai keliantiems faktams. Nykstant miškams, nyksta ir šių gyventojai, surišti tvirtais priklausomybės saitais. Dėl aktyvios žmogaus veiklos, 80% Lietuvos ploto sudariusios sengirės išnyko, o su jomis – ir daugelis jose gyvenusių rūšių.

Kilni fondo ir jos įkūrėjo Mindaugos Survilos misija – išsaugoti senuosius Lietuvos miškus nuo kirtimo – artima kompanijos žmonėms. Taip gimė idėja pritaikyti mūsų gamybos galimybes platesnei fondo veiklos sklaidai: plačiaformatės spaudos plakatai tapo bendros komunikacijos kampanijos dalimi ir, neabejojame, paskatins žmones prisidėti prie senosios natūralios gamtos išsaugojimo.