„Flexpro“ tvarų ir atsakingą požiūrį į spaudos produktų gamybą liudija FSC® gamybos grandies sertifikatas

Tvari gamyba ir atsakingas atsinaujinančių žaliavų naudojimas – būtinybė norint Žemėje išsaugoti miškus.  „Flexpro“ pasiryžimą vystyti gamtą tausojantį verslą patvirtina mūsų gautas FSC®  gamybos grandies sertifikatas 

Kas yra FSC® gamybos grandies sertifikatas ir kodėl tai svarbu? 

FSC® (Forest Stewardship Council) yra tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, skirta atsakingam miškų valdymui ir tvarkymui garantuoti. FSC® standartai įvesti siekiant užtikrinti gamtosaugos atžvilgiu tinkamą, socialiai naudingą ir ekonomiškai gyvybingą pasaulio miškų vadybą. Vadovaujantis šiuo požiūriu, miškai – laukinės gamtos ir juose gyvenančių žmonių namai – privalo būti tausojami, prižiūrimi, o jų resursai tvarkomi taip, kad jais galėtų džiaugtųsi ir ateities kartos. 

FSC® organizacijos teikiami sertifikatai yra visuotinai pripažintas būdas įmonėms ir vartotojams atsirinkti teisingus miško produktus, gautus laikantis atsakingo miškų valdymo reikalavimo. Nors FSC® žinomumas varijuoja skirtingose šalyse, pasauliniu mastu apie pusę vartotojų atpažįsta šį ženklą. FSC® duomenimis, net 82 % iš jų rekomenduotų ženklu pažymėtus produktus savo šeimai ar draugams. 

FSC® gamybos grandis (Chain of Custody, CoC) – tai produkto kelias nuo miško ar perdirbimo momento iki vietos, kur jis parduodamas su FSC®  žyma ar baigiamas ir parduodamas su FSC®  etikete. CoC apima visus įsigijimo, apdorojimo, prekybos ir platinimo etapus, kai pereinant į kitą tiekimo grandies etapą pasikeičia produkto savininkas. 

„Flexpro“ įgytas  gamybos grandies sertifikatas patvirtina, kad gamyboje naudota FSC® sertifikuota medžiaga yra aiškiai identifikuota arba atsieta nuo nesertifikuotos ar nekontroliuojamos medžiagos visoje gamybos grandyje. 

Rinkdamiesi FSC® ženklu pažymėtus produktus klientai gauna garantiją, kad produktams panaudotos žaliavos atkeliauja iš tvariai dirbančių tiekėjų rankų. Šią pridėtinę vertę jie gali pranešti ir galutiniams produkto vartotojams – aiški ir skaidri komunikacija leidžia mums visiems rinktis tokius gaminius, kurie pagaminti iš tvarių šaltinių.  

FSC® sertifikatas logo

Flexpro“ – vienintelis specializuotas POSM gamintojas, galintis pasiūlyti FSC® sertifikuotą produkciją 

Vis daugiau reklamos gamybos įmonių gali pasiūlyti produktus, pagamintus iš FSC® sertifikuotų medžiagų. Tačiau „Flexpro“ išsiskiria tuo, kad yra vienintelis specializuotas POSM priemonių gamintojas Baltijos šalyse, galintis pasiūlyti FSC® sertifikuotą produkciją. 

Džiaugiamės, kad mūsų paslaugomis pasitiki būrys įmonių, tarp kurių ir didieji, šalyje gerai žinomi prekių ženklai. Užsakydami reklamos spaudą  pas mus klientai taip pat žengia tvaresniu, gamtą labiau tausojančiu keliu. 

Sužinokite daugiau apie „Flexpro“ veiklos standartus 

Susisiekite su mumis