Kartoninis paletinis PEPSI apjuosimas su 3D skardinės dekoracija

Žinomas prekės ženklas „Pepsi“ ieškojo kūrybiško būdo, kaip išskirti iš konkurentų prekybos vietose. Atnaujinta produkto pakuotė tapo esminiu originalaus POSM sprendimo elementu.
Kartoninis paletinis PEPSI apjuosimas su 3D skardinės dekoracija 1

Problema

Siekdamas pilnai atliepti šiuolaikinių vartotojų poreikius, vienas iš populiariausių pasaulyje gaiviųjų gėrimų„Pepsi“  po 14 metų atnaujino savo prekės ženklą, ypatingą dėmesį skirdamas gaminių linijai be cukraus. 

Pirkėjai ilgainiui pripranta prie žinomų produktų pakuočių, todėl jos tampa viena iš pagrindinių klientus bei prekės ženklą rišančių grandžių. Atsinaujinęs „Pepsi“ nusprendė ieškoti sprendimo, kuris efektingai pristatytų prekės ženklą bei naują skardinės dizainą. Tačiau prekybos centruose, kur produktai dedami į panašaus tipo ar stilistikos paletinius apjuosimus, pakuotės dizainas mažiau matomas bei atpažįstamas, o tai apsunkina galimybes išsiskirti iš konkurentų. Todėl „Flexpro“ komandai iškeltas iššūkis buvo sukurti paletinį apjuosimą, leidžiantį realistiškai atvaizduoti skardinę kaip pagrindinį reklaminės kampanijos akcentą.

Sprendimas

„Flexpro“ išsprendė problemą, kaip realistiškai atvaizduoti skardinės formą ir prekės ženklo spalvas, kad atnaujintas dizainas atkreiptų pirkėjų dėmesį.  Sukūrėme ir pagaminome paletinį apjuosimą su didelio formato 3D dekoracija, imituojančia atnaujintą  gėrimo skardinės dizainą.  

  • Dekoracijos aukštis – 1,5 m., todėl jos sunku nepastebėti prekybos centre. 
  • Priartėjus, dekoracija nustebina prekės ženklo stilistiką tobulai atitinkančiomis spalvomis, kurias pasiekti padėjo tiesioginė UV spauda. 
  • Norint pagaminti dideles, trimates, apvalių formų dekoracijas, dažniausiai naudojamas plastikas ar tekstilė. Šiuo atveju panaudota tvaresnė medžiaga – grafinis kartonas.
  • Paletinis apjuosimas padeda prekės ženklui lengvai išsiskirti iš kitų konkurentų –  nestandartiniai POSM sprendimai Lietuvos rinkoje itin reti.

Sprendimo specifikacijos

4,5 mm gofro kartonas

Grafinis kartonas

Tiesioginė UV spauda

Nuotraukų galerija